RTÜK Üyesi Taşcı: Rtük, Mabel Matiz'in Son Şarkısı İçin Tek Tek Müzik Kanallarını Arayarak, 'Yayınlamamalarını', Yoksa Olacaklar Konusunda Aba... - Son Dakika

RTÜK Üyesi Taşcı: Rtük, Mabel Matiz'in Son Şarkısı İçin Tek Tek Müzik Kanallarını Arayarak, 'Yayınlamamalarını', Yoksa Olacaklar Konusunda Aba...

01.07.2022 22:11

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyesi İlhan Taşcı, “RTÜK, Mabel Matiz'in son şarkısı için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak ‘yayınlamamalarını’ yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi…  Kendi gibi olmayan her şeye, düşünceye karşılar” açıklamasını yaptı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyesi İlhan Taşcı, "RTÜK, Mabel Matiz'in son şarkısı için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak 'yayınlamamalarını' yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi…  Kendi gibi olmayan her şeye, düşünceye karşılar" açıklamasını yaptı.

RTÜK'ün CHP kontenjanından seçilen üyesi İlhan Taşcı, RTÜK'ün; sanatçı Mabet Matiz'in yeni çıkan şarkısının video klibinin yayınlanmaması için müzik kanallarını aradığını açıkladı. Matiz'in, klibinin bir bölümünü yayınladığı sosyal medya mesajını paylaşan Taşcı, şu değerlendirmeyi yaptı:

"RTÜK, Mabel Matiz'in son şarkısı için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak 'yayınlamamalarını' yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi. Çıkıp yekten 'yasakladık' diyemiyorlar ki duruma göre geri dönüş yapabilsinler. Kendi gibi olmayan her şeye, düşünceye karşılar…"

YORUMLAR
500
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel RTÜK Üyesi Taşcı: Rtük, Mabel Matiz'in Son Şarkısı İçin Tek Tek Müzik Kanallarını Arayarak, 'Yayınlamamalarını', Yoksa Olacaklar Konusunda Aba... - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş