Rusya'daki görüntüler dünya gündeminde! Polisten kurtulmayı başaran protestocunun kaçma anı kamerada - Son Dakika

Rusya'daki görüntüler dünya gündeminde! Polisten kurtulmayı başaran protestocunun kaçma anı kamerada

26.01.2021 15:28

Rusya'da tutuklu muhalif lider Aleksey Navalny'nin serbest bırakılmasına yönelik başlatılan gösteriler devam ediyor. Sokakta polis ile göstericiler karşı karşıya gelirken, gözaltına alınmak istenen bir gösterici sosyal medyada gündem oldu. Kalabalık polis grubundan kaçmayı başaran göstericinin o anları binlerce kez izlendi.

Rusya'da muhalif lider Aleksey Navalny'nin geçen aylarda zehirlenirken, bu durum ülkede karışıklığa yol açtı. Navalny, kendisini Rus lider Vladimir Putin'in zehirlediğini iddia etti.

NAVALNY GÖZALTINA ALINDI

Almanya'da tedavi altına alınan Navalny ülkesine döndükten sonra gözaltına alınırken, bu durumdan kısa bir süre sonra Putin'e ait olduğu iddia edilen bir yapıyı ifşa etti.

PROTESTOCULAR POLİS İLE KARŞI KARŞIYA GELDİ

Rusya'da vatandaşlar Navalny'nin serbest bırakılmasına yönelik gösteriler düzenlerken, binlerce protestocu polis ile karşı karşıya geldi.

POLİSTEN KURTULMAYI BAŞARDI

Polis yakaladığı göstericileri gözaltına alırken, o gösterilerden birinde kaydedildiği iddia edilen görüntülerde bir genç kalabalık polis grubundan kurtulmayı başarıyor.

KAÇIŞ ANI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Metro girişine doğru hareket eden gösterici daha sonra metrelerce yükseklikten atlayarak polislerden kaçıyor. O anlara ait görüntüler kısa sürede binlerce izlenme aldı.

Rusya'daki görüntüler dünya gündeminde! Polisten kurtulmayı başaran protestocunun kaçma anı kamerada

Son Dakika Dünya Rusya'daki görüntüler dünya gündeminde! Polisten kurtulmayı başaran protestocunun kaçma anı kamerada - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Milyonların gözü yarın yapılacak Kabine'den çıkacak kararlarda! İşte normalleşmeye en yakın 30 il Genç kadın, apart oteldeki yan komşusunu gürültü yaptığı gerekçesiyle 6 yerinden bıçakladı Ordunun yönetime el koyduğu Myanmar'da gerilim tırmanıyor! Sokaklar cansız bedenlerle dolup taştı Meteoroloji il il sıralayıp saat verdi! Sağanak yağmur uyarısı Bülent Ersoy'un 55 tilki katledilerek yapılan paltosuna tepkiler çığ gibi büyüdü Necmettin Erbakan'ı anma programı iktidar ve muhalefet partilerini bir araya getirdi, MHP'den katılım olmadı Rıdvan Dilmen'den çarpıcı iddia: Alanyaspor, Çağdaş Atan'ın görevine son vermeyi düşünüyor Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı