Rusya lideri ile görüşen Biden, gözdağı verdi: Putin yanıt vereceğimin farkında - Son Dakika

Rusya lideri ile görüşen Biden, gözdağı verdi: Putin yanıt vereceğimin farkında

16.06.2021 20:47

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden, Rusya Devlet Başkanı ile görüşmesi sonrasında yaptığı basın açıklamasında, Putin'e deyim yerindeyse gözdağı verdi. Biden, konuşmasında, "ABD kendisinin ve müttefiklerinin hayati çıkarlarına zarar verecek tüm eylemlere yanıt verecektir. Putin de yanıt vereceğimin farkında" dedi.

ABD Başkanı Joe Biden, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı zirve sonrası basın mensuplarının karşısına geçti. Putin ile yaptığı görüşmenin detaylarını basın mensupları ile paylaşan Biden, "Putin'e benim ajandamın Rusya'ya ya da başka bir ülkeye karşı olmadığını, bunu Amerikan halkı için olduğunu söyledim" sözlerini kullandı.

"RUSYA'NIN EYLEMLERİ KENDİ DURUŞUNA ZARAR VERİYOR"

ABD'nin insan hakları konusunda her zaman masada olacağını dile getiren Biden, Rusya ile anlaşma sağlama konusunda net bir temel oluşturduklarının altını çizdi. Konuşmasında Putin'e gözdağı vermeyi ihmal etmeyen Biden, "Rusya'nın eylemleri, kendi küresel duruşuna zarar veriyor. ABD, kendisinin ve müttefiklerinin hayati çıkarlarına zarar verecek tüm eylemlere yanıt verecektir. Putin de yanıt vereceğimin farkında" ifadelerini kullandı.

Rusya lideri ile görüşen Biden, gözdağı verdi: Putin yanıt vereceğimin farkında

Son Dakika Güncel Rusya lideri ile görüşen Biden, gözdağı verdi: Putin yanıt vereceğimin farkında - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İstediği parayı vermeyen babasını, annesini ve ağabeyini tabancayla vurdu 22:31 İstediği parayı vermeyen babasını, annesini ve ağabeyini tabancayla vurdu Seni Sevmeyen Ölsün şarkısıyla bilinen Tüdanya, gırtlak kanserine yakalanınca sesini kaybetti 22:11 Seni Sevmeyen Ölsün şarkısıyla bilinen Tüdanya, gırtlak kanserine yakalanınca sesini kaybetti İngiltere'de yeni bir koronavirüs mutasyonu tespit edildi 20:57 İngiltere'de yeni bir koronavirüs mutasyonu tespit edildi
Canlı yayında skandal sözler! Trabzon'un bir köyü için 20:15 Canlı yayında skandal sözler! Trabzon'un bir köyü için "At hırsızları" diyen A Spor yorumcusu tepki çekti Günde birkaç defa mastürbasyon yapan adam, felç geçirip hastanelik oldu 19:30 Günde birkaç defa mastürbasyon yapan adam, felç geçirip hastanelik oldu Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı 19:08 Asya Kaplan Sivrisineği İstanbul'dan sonra 13 ilde daha ortaya çıktı
Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı 18:09 Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu! 17:54 Ünlü oyuncu Mike Mitchell, Fethiye'de teknede ölü bulundu!
Advertisement