Şahin Irmak, 'Hadi Be'ye Konuştu... - Son Dakika

Şahin Irmak, 'Hadi Be'ye Konuştu...

22.03.2018 16:06
Şahin Irmak, 'Hadi Be'ye Konuştu..., System.String[]

Başarılı sunucu Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'nin ilk interaktif talk show programı "Hadi Be"nin konuğu, son dönemde "Düğüm Salonu" filmiyle seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Şahin Irmak oldu.

Hayli keyifli anların yaşandığı "Hadi Be" canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Şahin Irmak, samimi ve bir o kadar da dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

GİTTİĞİM HER MEKANIN CİROSUNU HESAPLARIM

Emre Saygı, programın yeni bölümü "Doğru-Yanlış"ta Şahin Irmak'a üzerinde "doğru" ve "yanlış" yazan iki kart verdi, okuduğu cümleler karşısında kendisi için uygun olanı göstermesini istedi. Irmak, "Gittiğim her mekanın cirosunu hesaplayıp tahminde bulunurum", "Samimi olduğum birinin üstüne araba sürüp korna çalmışlığım olmuştur" ve "Hesap öderken hep yıpranmış parayı veririm" cümlelerine "doğru", "Burnumu sildikten sonra mendili açıp marifetime bakmışlığım olmuştur" ve "Bıyıklarım için özel bakım ürünleri kullanıyorum" cümlelerine de "yanlış" kartını gösterdi.

YAŞASIN PEYNİR!

Şahin Irmak, sofrada peynir olmadan kahvaltı yapamadığını söyledi: "Tam bir peynir hastasıyım. Her türlü peyniri yerim. Peynirsiz asla yani. Yaşasın peynir!"

BABAM ARKAMDAN TUĞLA FIRLATTI

Ünlü oyuncu, "Merdane mi, anne terliği mi?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Anne terliği. Nereden attığı hiç fark etmez, bir şekilde buluyor seni. Ben de yedim tabii ki, yemez olur muyum. Babamın arkamdan tuğla fırlattığını bilirim ben ya. Birazcık öyle bir çocuktum. Hiç dayak yemedim, daha bir kere tokat atmışlıkları yok ama tuğla attılar."

OYUNCULUK ÇOCUKLUK HAYALİMDİ

Şahin Irmak, oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu söyledi: "Ailem hiç emin değildi ama benim hayalim buydu. Çocukluğumdan beri hep oyuncu olmak istiyordum. Taklitle başlarsın ya bu işlere, hep öyle olur yani, belli edersin kendini. Güldürmeye çalışırsın. Ben de öyleydim. Aileyi güldürüyorsun ilk, arkadaşlarını falan. Sonra diyorsun ki 'Güzel iş, ben bunu yapayım'. Hep hayalini kurduğum şey buydu."

TESLA'YA ÇOK ÂŞIĞIM, ONU İLK GÖRDÜĞÜMDE RÜYALARIMA GİRDİ

Irmak, yayında çok sevdiği köpeği Tesla'yı da anlattı: "Çok âşığım, çok seviyorum. Adı Tesla. Nikola Tesla'dan geliyor ismi. Ben hayvanseverim, hayatım boyunca hep bir hayvanım oldu. Hepsine çok âşıktım ama Tesla'yla ilişkim bir başka. Hep bir Jack Russell'ım olsun istemiştim, onu gördüğümde de rüyalarıma falan girdi. Ertesi gün gittim aldım. 5 yıldır benimle beraber. Çok seviyorum. Çok eğlenceli bir hayvan."

BÜLENT'İN OYUNCULUĞU ÇOK LEZZETLİ

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" ekibindeki herkesle görüşmeye devam ettiklerini söyleyen Şahin Irmak, "O ekipten kiminle karşılıklı oynamayı özlüyorsun?" sorusunu şöyle yanıtladı: " Bülent Emrah Parlak'la. Çok keyif alıyordum onunla oynamaktan. Özel bir durumu var onun. 'Devekuşu Kabare' oyuncusu tadı var onda ve çok lezzetli geliyor bana. Onunla bir şey yapmak istiyorum."

ESER'E DEMEDİKLERİNİ BIRAKMADILAR

Şahin Irmak, bir dönem olay olan " Eser Yenenler'in ev partileri" hakkında şöyle dedi: "Yok be abi yahu öyle ev partisi falan. Çocuğa demediklerini bırakmadılar. 'Alt kata pavyon açtı' falan bile dediler."

DÜĞÜM SALONU, GERÇEK BİR HİKAYE

Irmak, yeni filmi "Düğüm Salonu"nun gerçek bir hikayeye dayandığını açıkladı: "Film gerçek bir hikayeyi konu alıyor. Bir sohbette, bir arkadaşımın arkadaşı anlattı bundan 1.5 sene evvel. Yeni evlenmiş. Belediyenin nikâh salonunda. Şöyle dedi: 'Moruk nikâhım kıyıldı. Salondan çıktık, takı törenine geçtik. Kafayı bir çevirdim, eski sevgilim. Gelin olmuş, takı takıyorlar. Göz göze geldik 3 saniye. 3 yıllık baktık birbirimize. Ama hayat işte ne yapacaksın. O evlenmiş, ben evlenmişim.' Sonra ben ondan yola çıkarak eğlenceli ne yapabilirim diye düşündüm, komedi hikayesi yaptık."

Şahin Irmak, 'Hadi Be'ye Konuştu...

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şahin Irmak, 'Hadi Be'ye Konuştu... - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Suarez, İtalyan akademisyenlerin başını yaktı! Dil sınavı soruşturmasında 4 kişinin yargılanması talep edildi 22:22 Suarez, İtalyan akademisyenlerin başını yaktı! Dil sınavı soruşturmasında 4 kişinin yargılanması talep edildi Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın 22 milyon TL'lik yeni sözleşme teklifini kabul etti 21:37 Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın 22 milyon TL'lik yeni sözleşme teklifini kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin 20:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin
Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor 20:17 Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım 19:05 Son Dakika: 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! İşte sokak kısıtlamasının da kaldırıldığı 4 yeni adım Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var 18:28 Sezgin Baran Korkmaz, Türkiye'ye iade edilecek mi? Viyana Mahkemesi'nden açıklama var
Meteoroloji illeri sıralayıp, tarih verdi! Şiddetli yağış salı günü öğleden sonra hayatı felç edecek 16:45 Meteoroloji illeri sıralayıp, tarih verdi! Şiddetli yağış salı günü öğleden sonra hayatı felç edecek 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti 16:14 18 yaşındaki genç Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti
Advertisement