Sahte Vücutlar Filmi - Son Dakika

Sahte Vücutlar Filmi

10.07.2011 07:09
Sahte Vücutlar Filmi, System.String[]

Sahte Vücutlar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sahte Vücutlar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Gördüğünüz herşeye inanamazsınız... Güzel bir genç kadın, Hollywood'daki muhteşem evinin penceresinde baştan çıkarıcı bir striptiz gösterisi yapar. Yükselmeye çalışan genç bir aktör, onu dışarıdan izler. Aniden, kadının vahşi bir cinayete kurban gitmesine tanık olur... Bu cinayetten sorumlu olan psikopat katili ararken, araştırmaları onu porno filmlerin sapkın dünyasına götürür.

Yönetmen: Brian De Palma

Senaryo: Robert J. Avrech, Brian De Palma

Oyuncular: Guy Boyd, Deborah Shelton, Gregg Henry, Melanie Griffith, Craig Wasson

Filmin Türü: Gizem, Gerilim,

Orijinal Adı: Body Double

Yapımcı Firma: Columbia Pictures Corporation

Yapım Yılı: 1984

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 114 dk.

Sahte Vücutlar Filmi

Son Dakika Güncel Sahte Vücutlar Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Josef de Souza sözünde durdu, buz tutmuş havuza atladı Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı