Son Dakika Haberleri: Salihli'de Ulaşım Tatlıya Bağlandı

Salihli'de Ulaşım Tatlıya Bağlandı

4 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde toplu ulaşımda başlattığı dönüşüm projesi kapsamında, Salihli’de faaliyet gösteren iki firma arasında Salihli-Turgutlu-Manisa güzergahında yolcu taşımacılığı konusunda uzlaşmaya varıldı.

Salihli'de Ulaşım Tatlıya Bağlandı, System.String[]
Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde toplu ulaşımda başlattığı dönüşüm projesi kapsamında,  Salihli'de faaliyet gösteren iki firma arasında Salihli-Turgutlu-Manisa güzergahında yolcu taşımacılığı konusunda uzlaşmaya varıldı.

Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda ve  Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz başkanlığında  Salihli Belediyesi Encümen Salonunda yapılan toplantıda,  Salihli Güven Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Manav ile Öz  Salihli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Avkan Gülbağca el sıkışarak 2 firma arasında rekabet yaşanmadan toplu taşıma sistemine dahil olarak ulaşım konusunda yaşanan sorunu ortadan kaldırmış oldu. Manav ve Gülbağca, kendilerine her zaman destek olan Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile  Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz'e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde  Salihli'de toplu ulaşımın hak ettiği noktaya geldiğini belirten Başkan  Zeki Kayda, şehir içi ulaşımda dönüşümün gerçekleştiğini söyledi.  Salihli'de sorunların ortak akılla çözüldüğünü ifade eden Başkan Kayda, "Birlik ve beraberlikten güç doğar. Büyükşehir ile birlikte  Salihli'de toplu taşımayı modernleştirdik. 54 mahallemize ulaşım hizmeti veriyoruz.  Salihli Güven ve Öz  Salihli başkanlarıyla yaptığımız görüşmeler sonucunda ulaşım konusunu tatlıya bağladık. Modern ve konforlu araçlarla halkımıza daha iyi ulaşım hizmeti verilecek. Hayırlı olsun" dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz de yaptığı açıklamada, "Firmalarımız arasında yapılan görüşmelerde mutabakat sağlandı ve 2 firma arasında rekabet yaşanmadan toplu taşıma sistemine dahil edilerek sorun çözüldü. Ekonomik, konforlu ve elektronik sisteme bağlanan araçlarla ulaşım hizmeti verilecek. Belediye Başkanımız  Zeki Kayda ile diğer başkanlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Salihli Belediyesi Encümen Salonunda yapılan toplantıya, başta Belediye Başkanı  Zeki Kayda olmak üzere  Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren,  Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, Büyükşehir  Salihli Ulaşım Sorumlusu Nuri Kemaneci, firmaların yönetim kurulu başkanları Ahmet Manav ile Avkan Gülbağca ve yönetimleri katıldı. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!