Şalpazarı Kaymakamı Bakkal Dünyaevine Girdi - Son Dakika

Şalpazarı Kaymakamı Bakkal Dünyaevine Girdi

01.01.2012 17:08
Şalpazarı Kaymakamı Bakkal Dünyaevine Girdi, System.String[]

Trabzon'un Şalpazarı Kaymakamı Cevdet Bakkal, Giresun'da yapılan düğün töreni ile evlendi.

Trabzon'un Şalpazarı Kaymakamı Cevdet Bakkal, Giresun'da yapılan düğün töreni ile evlendi.

Giresun'un Görele ilçesi Belediye teras katında bulunan Horon Otel'de düzenlenen törende Kaymakam Bakkal ile Hümeyra Yarımbaş, bir ömür boyu sürecek evlilik için imza attı. Görele Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Emanet'in kıydığı nikah şahitliğini Şalpazarı Müftüsü Abdurrahman Küçük ile Mehmet Temel Demirci yaptı. Küçük ve Demirci, Kaymakam Bakkal ve müstakbel eşine bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün törenine Düzköy Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Şalpazarı Belediye Başkanı Fehmi Cengiz, çok sayıda muhtar ve esnaf katıldı.

Şalpazarı Kaymakamı Bakkal Dünyaevine Girdi
Şalpazarı Kaymakamı Bakkal Dünyaevine Girdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Şalpazarı Kaymakamı Bakkal Dünyaevine Girdi - Son Dakika


Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Çocuklarını nehre atıp öldürmüştü! Kan donduran olay ülkedeki trajediyi ortaya çıkardı