Samsun'da "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" etkinliği düzenlendi - Son Dakika

Samsun'da "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" etkinliği düzenlendi

30.03.2021 19:03
Samsun'da

Samsun Valiliği İl Jandarma Komutanlığı tarafından il genelinde 385 personelin katılımıyla "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" farkındalık etkinliği düzenlendi.

Samsun Valiliği İl Jandarma Komutanlığı tarafından il genelinde 385 personelin katılımıyla "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" farkındalık etkinliği düzenlendi.

Yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer, zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermelerini sağlamak amacıyla yurt genelinde eş zamanlı olarak devletin tüm unsurları ile "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" ana temalı farkındalık eylemi gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Güven, Emniyet Müdürü Ömer Urhal ile daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katılımlarıyla, Samsun Cumhuriyet Meydanı Ziraat Bankası önünde "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" sloganıyla farkındalık etkinliği gerçekleştirildiği bildirildi.

Kentte 38 noktada 385 personelin katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe ilçelerde kaymakamlar, ilçe jandarma komutanları, ilçe emniyet müdürleri ile diğer kamu idare amirleri ve vatandaşların da katıldığı belirtildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Samsun'da 'Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir' etkinliği düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı Marcus, Şevval Şahin'i kıskanınca Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize attı! Lüks mekandakiler dondu kaldı 22:33 Marcus, Şevval Şahin'i kıskanınca Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize attı! Lüks mekandakiler dondu kaldı Askerlerin yargılanmasıyla ilgili yeni düzenleme Meclis'te kabul edildi 21:38 Askerlerin yargılanmasıyla ilgili yeni düzenleme Meclis'te kabul edildi
Galatasaray taraftarının mest olduğu anlar! Fatih Terim, Burak Elmas ve Bahattin Demirbilek bir araya geldi 20:50 Galatasaray taraftarının mest olduğu anlar! Fatih Terim, Burak Elmas ve Bahattin Demirbilek bir araya geldi Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu 20:06 Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin 18:43 Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin "Yüzde 45 oyumuz var" çıkışına yanıt: Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim
Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok 17:27 Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok AK Partili Özhaseki: Millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var 15:57 AK Partili Özhaseki: Millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var
Advertisement