Son Dakika Haberleri: Sarıgöl'ün Bağlıca Mahallesi Afrin Şehitleri İçin Lokma Döktürdü

Sarıgöl'ün Bağlıca Mahallesi Afrin Şehitleri İçin Lokma Döktürdü

2 yıl önce

Sarıgöl’ün Bağlıca Mahallesi sakinleri Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonunda şehit olan kahraman Mehmetçikler için imece usulü lokma döktürerek mevlit okuttu.

Sarıgöl'ün Bağlıca Mahallesi Afrin Şehitleri İçin Lokma Döktürdü, System.String[]
Sarıgöl'ün Bağlıca Mahallesi sakinleri Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonunda şehit olan kahraman Mehmetçikler için imece usulü lokma döktürerek mevlit okuttu.

Bağlıca Mahallesinde düzenlenen Afrin şehitleri mevlit törenine Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Açıkgöz, Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç, AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Fergül Tatar, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cavit Batur, İlçe Jandarma Komutanı J. Ast. Kd. Bşç. Erol Uygun, Belediye Meclis Üyesi Güngör Şahin, Muhtar Mustafa Karabostan ve mahalle halkı katıldı.

Sarıgöl İlçe Müftüsü Mehmet Ceyhan tarafından okunan mevlid-i şerifin ardından şehitler için dua edildi. Bağlıca Mahallesi Muhtarı Mustafa Karabostan mahalle olarak imece ile Afrin Zeytin Dalı operasyonunda şehit olan askerler için lokma döktürerek mevlit okuttuklarını belirtti. Muhtar Karabostan, "Şehit olan askerlerimizin ruhu şad olsun. Mekanları cennet olsun. Mahalle olarak mevlit okuttuk. 1500 kişiye lokma dağıttık. Her zaman askerlerimizin yanındayız" dedi. - MANİSA
Haber Yayın Tarihi : 09.03.2018 05:37 Kaynak: İHAAyının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Ali Babacan'ın Erdoğan'a sunduğu dosyanın detayları belli oldu! Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü! Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı