SON DAKİKA SARIGÖL HABERLERİ

Son Dakika Sarıgöl Haberleri

 • 18 Mayıs 2018 11:15 Üzüm Salkımı Yarıya Düştü Üzüm Salkımı Yarıya Düştü MECLİS'teki siyasi parti gruplarının katılımıyla bağcılık sektörü ve üzüm üreticilerinin sorunlarının araştırılması için kurulan komisyonda yer alan MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, nisan ayında Manisa'nın Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerinde yapılan '2018 yılı üzüm...
 • 18 Mayıs 2018 09:10 Başkan Üzülmez Bilim Şenliğine Katıldı Başkan Üzülmez Bilim Şenliğine Katıldı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında Maşukiye Leyla Sarıgöl Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan bilim şenliği ve kermesi ziyaret etti.
 • 17 Mayıs 2018 23:35 Kyk Yurtlarındaki Öğrencilerden İsrail'i Protesto Sarıgöl ve Alaşehir'deki yurtların okul bahçesinde bir araya gelen öğrenciler, cep telefonlarının ışıklarıyla "Kudüs" koreografisi oluşturdu
 • 16 Mayıs 2018 18:11 Aday Adayı Ömer Geriter'den 1 Günde 7 İlçe Ziyareti Aday Adayı Ömer Geriter'den 1 Günde 7 İlçe Ziyareti 3 günde 17 ilçe ziyaretini tamamlamayı hedeflediğini belirten Ömer Geriter, ilk gün yaptığı ziyaret programında Demirci, Köprübaşı, Selendi, Kula, Sarıgöl, Alaşehir ve Salihli ilçelerine gitti
 • 16 Mayıs 2018 18:07 Sarıgöllü İş Adamına Plaket Sarıgöllü İş Adamına Plaket Sarıgöl'de beş işyeri olan ve himayesinde 33 kişi çalışan işadamı Ercan Çelik'e plaketini SGK İl Müdürü Yavuz Kurt takdim etti
 • 15 Mayıs 2018 14:48 Alaşehir'in Yolları Güvenin Yanında Güzelliğiyle Ön Planda Alaşehir ilçemizde çalışmalar önümüzdeki günlerde Sarıgöl Bulvarı üzerinde devam edecek" dedi
 • 15 Mayıs 2018 00:49 Milletvekili Özdağ'dan Kula ve Sarıgöl İlçelerine Ziyaret Milletvekili Özdağ'dan Kula ve Sarıgöl İlçelerine Ziyaret AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Kula ve Sarıgöl ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
 • 14 Mayıs 2018 21:52 Milletvekili Özdağ'dan Kula ve Sarıgöl İlçelerine Ziyaret AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Kula ve Sarıgöl ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
 • 14 Mayıs 2018 12:42 Manisa-Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı-Hd Manisa-Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı-Hd Manisa-Bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın renklerine boyadı-HDBağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın renklerine boyadıMANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın renklerine boyayıp, duvarına Ay yıldız ve...
 • 14 Mayıs 2018 12:42 Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı Bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın renklerine boyadıVehbi SARIHAN SARIGÖL (Manisa),(DHA) -Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın sarı- kırmızı renklerine boyadı.
 • 14 Mayıs 2018 12:41 Görüntülü) Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın sarı- kırmızı renklerine boyadı.
 • 14 Mayıs 2018 12:36 Görüntülü) Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın sarı- kırmızı renklerine boyadı.
 • 14 Mayıs 2018 12:11 Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın sarı- kırmızı renklerine boyadı.
 • 14 Mayıs 2018 12:11 Bağ Evini Taraftarı Olduğu Galatasaray'ın Renklerine Boyadı MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın sarı- kırmızı renklerine boyadı.
 • 14 Mayıs 2018 12:10 Yurt Bülteni 6 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:  İkilinin açıklamalarından görüntü İkilinin havadan görüntüsü İkilinin vinçte yükselmesinden görüntüGenel ve detay görüntü(Kj, Haber-Kamera: Davut CAN / İZMİR, ===============5 - Bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın renklerine boyadıMANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan üzüm üreticisi İbrahim Yılmaz (40), bağ evini taraftarı olduğu Galatasaray'ın renklerine boyayıp, duvarına "Ay yıldız ve Galatasaray'ın amblemi, şampiyonluklarını simgeleyen dört yıldız figürü ile Atatürk'ün kalpaklı bir portresini de çizip, bir de 'Cim Bom Bom' yazısı ekledi
 • 14 Mayıs 2018 11:50 Bağ Evini Sarı Kırmızıya Boyadı Bağ Evini Sarı Kırmızıya Boyadı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan fanatik bir Galatasaray taraftarı bağ evini ve bağdaki direkleri tuttuğu takımın renkleri olan sarı kırmızıya boyayarak şampiyonluğu beklemeye başladı.
 • 14 Mayıs 2018 11:22 Fanatik Taraftar Bağ Evini Sarı Kırmızı Boyadı Fanatik Taraftar Bağ Evini Sarı Kırmızı Boyadı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan fanatik bir Galatasaray taraftarı bağ evini ve bağdaki direkleri tuttuğu takımın renkleri olan sarı kırmızıya boyayarak şampiyonluğu beklemeye başladı.
 • 13 Mayıs 2018 16:06 Görüntülü) Üzüm Bağlarında Çalışan Kadınlar ve Şehit Anneleri Unutulmadı MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde, CHP'lilerin de bulunduğu heyet, üzüm bağlarında çalışan kadınlar ile şehit anneleri ziyaret edip, Anneler Günü'nü kutlayarak, karanfil verdi.
 • 13 Mayıs 2018 15:25 Manisa Bağda Çalışan Kadınlar ve Şehit Anneleri Unutulmadı Manisa Bağda Çalışan Kadınlar ve Şehit Anneleri Unutulmadı Bağda çalışan kadınlar ve şehit anneleri unutulmadıMANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde, üzüm bağlarında çalışan kadınlar ile şehit anneleri ziyaret edilip, Anneler Günü kutlanıp, karanfil verildi, simit ikram edildi.
 • 13 Mayıs 2018 14:16 Dha Yurt Bülteni-7 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜKırsal araziden görüntülerSığınıkların imha edilmesiOperasyon yapan askerlerin görüntüleriHaber - Kamera: Arif KARAKAŞ/VAN,  ===================3 - Bağda çalışan kadınlar ve şehit anneleri unutulmadıMANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde, üzüm bağlarında çalışan kadınlar ile şehit anneleri ziyaret edilip,  Anneler Günü kutlanıp, karanfil verildi, simit ikram edildi
 • 13 Mayıs 2018 14:16 Üzüm Bağlarında Çalışan Kadınlar ve Şehit Anneleri Unutulmadı MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde, CHP'lilerin de bulunduğu heyet, üzüm bağlarında çalışan kadınlar ile şehit anneleri ziyaret edip, Anneler Günü'nü kutlayarak, karanfil verdi.
 • 13 Mayıs 2018 13:53 Üzüm Bağında Anneler Günü Kutlaması Üzüm Bağında Anneler Günü Kutlaması Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe teşkilatı, üzüm bağlarında çalışan anneleri ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.
 • 12 Mayıs 2018 18:01 Gökhan Karaçoban 50 Araçlık Konvoyla Karşılandı Gökhan Karaçoban 50 Araçlık Konvoyla Karşılandı İYİ Parti Manisa milletvekili aday adayı Gökhan Karaçoban, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Sarıgöl’de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.
 • 12 Mayıs 2018 01:24 Sarıgöl'de Trafik Kazası Tatbikatı Sarıgöl'de Trafik Kazası Tatbikatı Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince Trafik Haftası kapsamında trafik kazası tatbikatı yapıldı.
 • 11 Mayıs 2018 20:53 Manisa Sarıgöl'de Gerçek Gibi Tatbikat-Hd Manisa Sarıgöl'de Gerçek Gibi Tatbikat-Hd Sarıgöl'de gerçek gibi tatbikatMANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı'nda, temsili trafik kazasında, senaryo gereği araçta sıkışan bir kişi kurtarılırken, yarlanan bir motosikletliye ise olay yerinde ilk müdahalede bulunuldu.
 • 11 Mayıs 2018 18:02 Sarıgöl'de Gerçek Gibi Tatbikat MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı'nda, temsili trafik kazasında, senaryo gereği araçta sıkışan bir kişi kurtarılırken, yarlanan bir motosikletliye ise olay yerinde ilk müdahalede bulunuldu.
 • 11 Mayıs 2018 17:55 Görüntülü) Sarıgöl'de Gerçek Gibi Tatbikat MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı'nda, temsili trafik kazasında, senaryo gereği araçta sıkışan bir kişi kurtarılırken, yarlanan bir motosikletliye ise olay yerinde ilk müdahalede bulunuldu.
 • 11 Mayıs 2018 17:36 Dha Yurt Bülteni-18 Dinçer AKBİR / Kocaeli ==========================================Sarıgöl'de gerçek gibi tatbikatMANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı'nda, temsili trafik kazasında, senaryo gereği araçta sıkışan bir kişi kurtarılırken, yarlanan bir motosikletliye ise olay yerinde ilk müdahalede bulunuldu
 • 11 Mayıs 2018 16:53 Sarıgöl'de Trafik Kazası Tatbikatı Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince Trafik Haftası kapsamında trafik kazası tatbikatı yapıldı.
 • 11 Mayıs 2018 16:53 Manisa'da Okul Tadilatı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde Şehit Ali Suyabatmaz Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri, ilçeye bağlı iki ilkokulda tadilat gerçekleştirdi.
 • 11 Mayıs 2018 16:22 Sarıgöl'de Korkutan Mizansen Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı’nda düzenlenen trafik kazası mizanseni vatandaşları korkuturken, kaza sonrası yapılacaklar konusunda da bilinçlendirdi.
 • 11 Mayıs 2018 10:48 Umke'den Tatbikat Umke'den Tatbikat UMKE eğitmeni Feyyaz Deniz Sarıgöl de teorik eğitimlerin yanı sıra yaşanabilecek olumsuzlukları senaryolarla gösterdiklerini kaydetti
 • 11 Mayıs 2018 10:43 Maski'den En Fazla Yatırım Yunusemre ve Soma'ya Maski'den En Fazla Yatırım Yunusemre ve Soma'ya Coşkun, Alaşehir Kavaklıdere, Kırkağaç İlyaslar, Selendi Merkez, Sarıgöl Merkez, Demirci Merkez, Köprübaşı Merkez, Manisa Muradiye Mahallesi'ne de tesis kazandırmak için çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi
 • 11 Mayıs 2018 09:46 Antalya'da Umke'den Tatbikat UMKE eğitmeni Feyyaz Deniz Sarıgöl de teorik eğitimlerin yanı sıra yaşanabilecek olumsuzlukları senaryolarla gösterdiklerini kaydetti
 • 11 Mayıs 2018 08:57 Maski'den Manisa'ya 644 Milyon Tl Yatırım! Maski'den Manisa'ya 644 Milyon Tl Yatırım! Coşkun, Alaşehir Kavaklıdere, Kırkağaç İlyaslar, Selendi Merkez, Sarıgöl Merkez, Demirci Merkez, Köprübaşı Merkez, Manisa Muradiye Mahallesi'ne de tesis kazandırmak için çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi
 • 10 Mayıs 2018 17:26 Tarım İşçilerini Taşıyan Otomobil Kaza Yaptı: 8 Yaralı Tarım İşçilerini Taşıyan Otomobil Kaza Yaptı: 8 Yaralı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde tarım işçilerini taşıyan otomobille bir başka otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5’i tarım işçisi 8 kişi yaralandı.
 • 10 Mayıs 2018 16:47 Manisa'da Trafik Kazası: 8 Yaralı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 8 kişi yaralandı.
 • 09 Mayıs 2018 11:16 Sarıgöllü Öğrencilerden Örnek Proje Sarıgöl Milli Egemenlik Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından "Öğrenciler Ailelerle Buluşuyor" Projesi hayata geçirildi.
 • 08 Mayıs 2018 23:05 Sarıgöl'de Hasta Yavru Köpeğe Şefkatli Eli Sarıgöl'de Hasta Yavru Köpeğe Şefkatli Eli Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan Pervin Bacak, tek gözünün enfeksiyon kapması nedeniyle yolda yürümekte zorluk çeken köpek eniğini veterinerde tedavi ettirip güvenli bir ortama alınması için belediye ekiplerine teslim etti.
 • 08 Mayıs 2018 22:07 Sarıgöl'de Hasta Yavru Köpeğe Şefkatli Eli Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan Pervin Bacak, tek gözünün enfeksiyon kapması nedeniyle yolda yürümekte zorluk çeken köpek eniğini veterinerde tedavi ettirip güvenli bir ortama alınması için belediye ekiplerine teslim etti.
 • 08 Mayıs 2018 20:19 Sarıgöllü Vatandaştan Örnek Davranış Sarıgöllü Vatandaştan Örnek Davranış Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan Pervin Bacak, tek gözünün enfeksiyon kapması nedeniyle yolda yürümekte zorluk çeken yavru sokak köpeğini veterinerde tedavi ettirip, güvenli bir ortama alınması amacıyla belediye ekiplerine teslim etti.
 • 08 Mayıs 2018 16:48 Maski'den Altyapı Çalışmaları Maski'den Altyapı Çalışmaları MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Sarıgöl'ün Ziyanlar Mahallesi'nde ana kanalizasyon hattı döşemelerini tamamlamasının ardından içme suyu çalışmalarında da hızla sona yaklaşırken, altyapısını yenilediği Soma ilçesine bağlı Ularca Mahallesi'nde 9 bin 500 metrekarelik kilit parke taş döşeme işine başladı
 • 07 Mayıs 2018 15:19 Milletvekili Aday Adayı Akar'dan Manisa'ya Havaalanı Projesi Milletvekili Aday Adayı Akar'dan Manisa'ya Havaalanı Projesi Manisa'nın 17 ilçesiyle geniş bir alana yayıldığına vurgu yapan Ömer Akar, "Benim şehrimin 17 ilçesindeki kardeşlerim, Demirci, Sarıgöl'deki kardeşim neden 3 saat önceden havaalanı yollarına düşsün, benim şehrime gelen yatırımcı turist ve ihracatçı iş adamlarımız neden İzmir'in trafiğine takılsınlar, Manisamız neden yavru şehir olsun? İşte bunun için Manisamıza havaalanı hayalim var
 • 06 Mayıs 2018 18:50 Sarıgöl'de Bazı Bağlar Doludan Zarar Gördü Sarıgöl'de Bazı Bağlar Doludan Zarar Gördü Sarıgöl ve çevresinde sabah saatlerinde başlayan kuvvetli yağmur özellikle üzüm bağlarında etkili olurken Beyharmanı ve Dindarlı mahallelerinde yağan dolu, bir kısım bağda zarara neden oldu.
 • 06 Mayıs 2018 18:45 Sarıgöl'de Dolu Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde etkili olan yağmur ve dolu üzüm bağlarına zarar verdi.
 • 06 Mayıs 2018 18:32 Alaşehir'de Kaza Yapan Motosikletli Çift Yaralandı Edinilen bilgilere göre, Alaşehir-Sarıgöl karayolunda seyreden Zeynel Y
 • 05 Mayıs 2018 23:26 Sarıgöl'de Bolluk ve Bereket Duası Yapıldı Sarıgöl'de Bolluk ve Bereket Duası Yapıldı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde geleneksel hale getirilen "Olcak Dede Bolluk ve Bereket Duası" çok sayıda çiftçinin katılımıyla yapıldı.
 • 05 Mayıs 2018 20:29 Sarıgöl'de 200 Yıllık 'Olcak Dede' Geleneğinde Onlarca Kurban Kesildi MANİSA'nın Sarıgöl ilçesi Dindarlı Mahallesi'nde 200 yıllık Olcak Dede geleneği kapsamında yüzlerce çiftçi, kurban kesip yemek yedi, birlikte dua etti.
 • 05 Mayıs 2018 20:25 Manisa Sarıgöl'de Asırlık 'Olcak Dede' Geleneği Manisa Sarıgöl'de Asırlık 'Olcak Dede' Geleneği Manisa'nın Sarıgöl ilçesi Dindarlı Mahallesi'nde 200 yıllık Olcak Dede geleneği kapsamında yüzlerce çiftçi, kurban kesip yemek yedi, birlikte dua etti.
 • 05 Mayıs 2018 18:38 Sarıgöl'de 200 Yıllık 'Olcak Dede' Geleneğinde Onlarca Kurban Kesildi MANİSA'nın Sarıgöl ilçesi Dindarlı Mahallesi'nde 200 yıllık Olcak Dede geleneği kapsamında yüzlerce çiftçi, kurban kesip yemek yedi, birlikte dua etti.