Şarkıcı Demet Akalın, Selin Ciğerci'ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Pırlanta Yüzük Aldı - Son Dakika

Şarkıcı Demet Akalın, Selin Ciğerci'ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Pırlanta Yüzük Aldı

04.04.2019 09:21

Şarkıcı Demet Akalın, yakın arkadaşı sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'ye doğum günü hediyesi olarak yüzük aldı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'ye ilk doğum günü hediyesi, yakın arkadaşı Demet Akalın'dan geldi. Ciğerci, Demet Akalın'ın aldığı yüzüğü Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

PIRLANTA YÜZÜK ALDI

Şarkıcı Demet Akalın, 35'inci yaşına girecek olan Ciğerci'ye pahalı bir pırlanta yüzük hediye etti. Selin Ciğerci, hediyesini Instagram hesabından kısa bir video ile 'İlk doğum günü hediyem, utandırdı' notuyla paylaştı.

FİYATI BİLİNMİYOR

Selin Ciğerci'nin çektiği videoda Demet Akalın da yer aldı. Ciğerci, paylaşımına yakın arkadaşını etiketledi. Akalın'ın Ciğerci'ye aldığı yüzüğün fiyatı ise henüz bilinmiyor.

NİKAH ŞAHİDİ OLACAK

Ekim ayında Gökhan Çıra ile dünya evine girmeye hazırlanan Selin Ciğerci'nin nikah şahidi ise Demet Akalın olacak.

Şarkıcı Demet Akalın, Selin Ciğerci'ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Pırlanta Yüzük Aldı

Son Dakika Magazin Şarkıcı Demet Akalın, Selin Ciğerci'ye Doğum Günü Hediyesi Olarak Pırlanta Yüzük Aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı İzmir'de zamana karşı yarış! Kurtarma ekipleri ve vatandaşlar enkazda çalışıyor TJK, depremden etkilenen vatandaşlar için Şirinyer Hipodromu'nu kullanıma açtı Deprem sırasında gelgit oluştu, tekneler sürüklendi Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kameralara yansıdı İzmir'den yürek yakan görüntüler! Çöken binaların başında feryatlar yükseliyor Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi Son dakika: İzmir'i sallayan depremde bazı binalar yıkıldı! Gelen görüntüler korkunç