Sason'un doğal güzellikleri objektiflere yansıdı - Son Dakika

Sason'un doğal güzellikleri objektiflere yansıdı

22.05.2022 12:19
Sason'un doğal güzellikleri objektiflere yansıdı

Batman'ın Sason ilçesinde düzenlenen etkinlik kapsamında fotoğraf çekimi yapıldı.

Batman'ın Sason ilçesinde düzenlenen etkinlik kapsamında fotoğraf çekimi yapıldı.

Valilik ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünün organizasyonu kapsamında Sason'a gelen fotoğraf sanatçıları ve profesyonel fotoğraf sanatçıları ilçenin tarihi ve kültürel mekanları, doğal güzellikleri ile Sason çileği, ters laleleri de objektiflerine yansıttı.

Konya'dan gelen eczacı ve fotoğrafçı Reha Bilir, gazetecilere, Türkiye'nin farklı illerinden 14 kişi ve Makedonya, Bosna Hersek ve İran'dan gelen fotoğrafçılarla Sason'da çekim yaptıklarını, Batman'ın diğer ilçelerinde de çekip yapacaklarını söyledi.

Bilir, desteklerinden dolayı Valilik ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne teşekkür ettiklerini belirtti.

Etkinliğe katılan Veysi Bulut da Batman merkez ve ilçelerinin tüm turizm envanterini fotoğraflayacaklarını, bu çekimlerin kent ve ilçelerinin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inandıklarını ifade etti.

YORUMLAR
500
Kapadokya'ya haziran ayında 381 bin ziyaretçi Kapadokya'ya haziran ayında 381 bin ziyaretçi Kapadokya'ya yılın ilk yarısındaki ziyaretçi sayısı 1 buçuk milyona dayandı Kapadokya'ya yılın ilk yarısındaki ziyaretçi sayısı 1 buçuk milyona dayandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sason'un doğal güzellikleri objektiflere yansıdı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement