Schalke 04, kötü sonuçların ardından 3 kişinin görevine son verdi! 4. kez hoca değiştirdiler - Son Dakika

Schalke 04, kötü sonuçların ardından 3 kişinin görevine son verdi! 4. kez hoca değiştirdiler

28.02.2021 14:29

Bundesliga'da son sırada bulunan ve yaptığı teknik adam değişikliklerine rağmen bir türlü istediği sonuçları alamayan Schalke 04'te bu kez köklü değişiklikler yaşandı. Alman ekibi; teknik direktör Christian Gross, kulüp menajeri Jochen Schneider ve Sascha Riether'in görevine son verdi. Gross, bu sezon Schalke'den kovulan 4. teknik direktör oldu.

Bundesliga'nın köklü kulüplerinden Schalke 04'te, teknik ekibin görevine son verildi.

Alman basını, sezon başından bu yana kötü gidişi durduramayarak ligden düşme tehlikesi yaşayan Schalke 04 Kulübü'nde, dün deplasmanda VfB Stuttgart karşısında alınan 5-1'lik mağlubiyetin ardından teknik direktör Christian Gross, kulüp menajeri Jochen Schneider ve takım menajeri Sascha Riether'in görevine son verildiğini yazdı.

LİGDE KALIP KALMAYACAKLARI MERAK KONUSU

Basında çıkan haberlerde Christian Gross'un Aralık ayının sonunda göreve getirildiği vurgulanırken, Bundesliga'da 23 haftada 9 puan toplayarak son sırada bulunan Schalke 04'ün, kalan 11 haftada ligde kalmayı başarıp başaramayacağının merak konusu olduğu dile getirildi.

GROSS KOVULAN 4. TEKNİK DİREKTÖR

Ligin 2. haftasında David Wagner, daha sonra Manuel Baum ve geçici olarak gelen Huub Stevens'ın görevine son veren Alman ekibinde Chrsitian Gross, görevine son verilen 4. teknik direktör oldu.

Schalke 04, kötü sonuçların ardından 3 kişinin görevine son verdi! 4. kez hoca değiştirdiler

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Schalke 04, kötü sonuçların ardından 3 kişinin görevine son verdi! 4. kez hoca değiştirdiler - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Ziraat Türkiye Kupası finali İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı'nda oynanacak Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Müge Anlı'nın aradığı kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Müge Anlı'nın aradığı kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Genç kız ölüm korkusunu gözyaşlarıyla anlattı: Diğer öldürülen kadınlar gibi ölmek istemiyorum Genç kız ölüm korkusunu gözyaşlarıyla anlattı: Diğer öldürülen kadınlar gibi ölmek istemiyorum Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı