Son Dakika Haberleri: Schumacher İçin Yeni Tedavi Yönteminin Çıkması, Hayranlarını Heyecanlandırdı

Schumacher İçin Yeni Tedavi Yönteminin Çıkması, Hayranlarını Heyecanlandırdı

25 gün önce

Geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayatta yaşamını sürdüren F1 pilotu Schumacher'le ilgili ABD'de yeni tedavi yönteminin deneneceği haberi, hayranlarını heyecanlandırdı.

Kaza yaptığı 2013 yılından beri tedavi altında olan ve sağlığı konusunda herhangi bir ilerleme kaydedilemeyen ünlü pilot  Michael Schumacher için yeni bir umut doğduğu belirtildi. İddialara göre  Michael Schumacher'in özel bir yöntemle tedavi edilebileceği belirtildi.

Ailesiyle birlikte  İsviçre'deki evinde yarı bitkisel hayatta yaşamını sürdüren efsane Formula 1 pilotu Alman  Michael Schumacher'in sağlık durumu yıllardır medyadan saklanırken Alman dergisi Bravo, efsanenin  Amerika'ya tedaviye götürülebileceğini açıkladı.

AİLESİ FARKLI TEDAVİYE SICAK BAKIYOR

48 yaşına gelen  Schumacher'in  Texas'ın  Dallas şehrindeki bir beyin uzmanı tarafından özel bir metotla tedavi edilebileceği ve ailenin de bu duruma sıcak baktığı belirtildi.

Tedaviyi üstlenecek olan Doktor Mark Meeks yaptığı açıklamada 'Travma geçiren hastalarla ilgili oldukça kapsamlı bir deneyime sahibiz. Bizim yapabileceğimiz tedaviyi  Avrupa'da yapabilecek bir klinik olduğunu sanmıyorum.' dedi.

GÖRDÜĞÜ TEDAVİNİN MALİYETİ ÇOK YÜKSEK

Efsane pilotun,  Avrupa'da gördüğü tedavinin son derece yüksek maliyete mal olduğu belirtilmişti. 2 kez beyninden ağır operasyon geçiren  Michael Schumacher kaza yaptığı günden beri komada hayat mücadelesi veriyor.

Mynet)


Ebru Şallı ve Evli Sevgilisi Uğur Akkuş Aynı Otelde Yakalandı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
Gökhan-Hakan Özoğuz Kardeşler, Kazdağları'nda Tarla Aldı