Scientology Tarikatının Üyesi Olan John Travolta Hakkında Taciz İddiası Ortaya Atıldı - Son Dakika

Scientology Tarikatının Üyesi Olan John Travolta Hakkında Taciz İddiası Ortaya Atıldı

18.06.2018 22:31

Scientology isimli tarikatın üyesi olan John Travolta hakkında çarpıcı iddialar ortaya atan kimliği belirsiz masör, ünlü oyuncunun kendisinden kalçalarına masaj yapmasını istediğini söyledi.

Bir dönem Scientology tarikatına dahil olan masör, John Travolta hakkında bazı iddialarda bulundu. Ünlü oyuncu Travolta'nın kendisinden kalçalarına masaj istediğini söyledi.

"BİRÇOK KİŞİYİ TACİZ ETTİ"

64 yaşındaki aktörün çok kaba olduğunu belirten kimliği gizli adam, "John Travolta'nın karanlık bir tarafı vardı. Sürekli müstehcen imalarda bulunuldu. Benden kalçalarına masaj yapmamı isterdi. Birçok kişiyi de taciz etti" şeklinde konuştu.

SCIENTOLOGY NEDİR?

Scientology ABD'li bilim kurgu yazarı L. Ron Hubbard tarafından geliştirilen bir tarikat ve buna bağlı uygulamaların bulunduğu bir inanç akımı. Başlarda Hubbard tarafından kişisel gelişim için hazırlanan bir felsefe iken daha sonra bir dinî akıma dönüşmüştür. Scientology, Scientology Kilisesi'nin dinini tanıtmak ve yaymak için kullanmaya çalışmaktadır.

Scientology, ABD başta olmak üzere birçok ülkede ayrı bir din olarak kabul edilmiştir. Scientology 1990'lı yıllardan sonra daha da ünlenmeye başlamıştır.

Prsicilla Presley, Katie Holmes, Nicole Kidman, Demi Moore, Paul Haggis gibi isimler bir zamanlar Scientology'e üyeydi.

Scientology Tarikatının Üyesi Olan John Travolta Hakkında Taciz İddiası Ortaya Atıldı

Son Dakika Dünya Scientology Tarikatının Üyesi Olan John Travolta Hakkında Taciz İddiası Ortaya Atıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
  • Berlin: Maalesef Berlin'de o tarikatın kilisesinin karşı tarafında oturuyorum. Dışarıda hep bildiri dağıtırlar, genç kızlar bellide özellikle seçilmiş, İnsanları içeriye davet ederler. Ben görmedim ama dışarıda bazen aleyhlerinde Protestolar olduğunu gördüm. İçim hep cız eder ordan geçtiğimde. Neden bilmiyorum? Sanki o insanlar uyutulmuş gibi geliyor bana. Zaten ilk günlerdeki gibi ziyaretçisi yok. İçeri gireni çok nadir gördüm. Yinede protestolardan anladığım kadarıyla gençleri galiba tuzaklarına çekiyorlarmış.umarım gençler bu gibi tarikatlardan sakınırlar. Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Savaşı kaybeden Ermenistan'a bir şok daha! 30 yıllık işgal tazminatı ödeyecekler Mucize çocuk Ayda'nın babasından yürek yakan sözler: 'Annem gelecek pikniğe gideceğiz' diyor Duygu Sarışın kanser hastalarına saçlarını bağışladı Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi