ŞEHİT SAVCI KİRAZ'IN ÖLÜMÜNÜN 5'İNCİ YILINDAKİ ANMA PROGRAMI KORONAVİRÜS NEDENİYLE ERTELENDİ - Son Dakika

ŞEHİT SAVCI KİRAZ'IN ÖLÜMÜNÜN 5'İNCİ YILINDAKİ ANMA PROGRAMI KORONAVİRÜS NEDENİYLE ERTELENDİ

31.03.2020 11:06
ŞEHİT SAVCI KİRAZ'IN ÖLÜMÜNÜN 5'İNCİ YILINDAKİ ANMA PROGRAMI KORONAVİRÜS NEDENİYLE ERTELENDİ, System.String[]

İSTANBUL Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın makam odasında şehit edilişinin 5'inci yıl dönümü nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca düzenlenecek olan anma programı, koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi.

İSTANBUL Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın makam odasında şehit edilişinin 5'inci yıl dönümü nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca düzenlenecek olan anma programı, koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi.

Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için her yıl İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlenen anma programı, koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında bu yıl iptal edilerek ileri bir tarihe ertelendi. Şehit savcı için İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan imzasıyla yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, " İstanbul Adliyesi'nde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmakta iken 31 Mart 2015 tarihinde vazifesi başında şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı şehadetinin 5. yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Acımız ve hüznümüz büyük ancak başımız diktir. Türkiye Cumhuriyeti'inin varlığına yönelik her türlü tehdide karşı mücadele inancımıza şehidimizin masum ve aydınlık yüzü ebediyen kaynak teşkil edecek ve bu inanç yüreklerimizde daima yaşayacaktır. Şehidimizin hakikati bulma gayreti ve bu gayret uğrunda verdiği can, tüm meslektaşlarının cesaret kaynağıdır. Bu vesileyle, şehidimize Allah'tan rahmet, saygıdeğer babası Hakkı Kiraz ve annesi Saadet Kiraz başta olmak üzere aziz milletimize sabırlar dileriz" denildi.


- İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ŞEHİT SAVCI KİRAZ'IN ÖLÜMÜNÜN 5'İNCİ YILINDAKİ ANMA PROGRAMI KORONAVİRÜS NEDENİYLE ERTELENDİ - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Muharrem İnce, hastaneye kaldırıldı Koronavirüse yakalanan Muharrem İnce, hastaneye kaldırıldı Gökhan Gönül sakatlığı sebebiyle 3 hafta sahalardan uzak kalacak Gökhan Gönül sakatlığı sebebiyle 3 hafta sahalardan uzak kalacak Yargıtay, FETÖ'ye yardımdan ceza alan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararı bozdu Yargıtay, FETÖ'ye yardımdan ceza alan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkındaki kararı bozdu Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya Başbakanı'nın küstah sözlerine yanıt verdi: Tam bir terbiyesizlikti Cumhurbaşkanı Erdoğan, İtalya Başbakanı'nın küstah sözlerine yanıt verdi: Tam bir terbiyesizlikti Juventus, Kean transferi için Merih Demiral'ı takasta kullanacak Juventus, Kean transferi için Merih Demiral'ı takasta kullanacak Oyuncak silahla film çekmek isteyen gençler polisleri peşine taktı Oyuncak silahla film çekmek isteyen gençler polisleri peşine taktı İstanbul uçağındaki kavga görüntüleri dünya basınında gündem oldu İstanbul uçağındaki kavga görüntüleri dünya basınında gündem oldu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, kendi yazıp söylediği türküye klip çekti! Eserin düzenlemesini yapan isim sosyal medyayı karıştırdı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, kendi yazıp söylediği türküye klip çekti! Eserin düzenlemesini yapan isim sosyal medyayı karıştırdı