Selin Ciğerci'den Cinsiyet Değiştirme İtirafı - Son Dakika

Selin Ciğerci'den Cinsiyet Değiştirme İtirafı

05.05.2019 16:47

Cinsiyet değiştirerek kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, takipçisinin "Cinsiyet değiştirmek de günah" sorusuna cevap verdi. Ciğerci, "Günah olduğunu biliyordum" dedi.

Sosyal medya fenomeni ve Dj Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirmesi olayı ile ilgili bir takipçisinin sorusuna yanıt verdi.

CAMİ POLEMİĞİNE KATILDI

Sosyal medyada geniş hayran kitlesine sahip olan ve Instagram hesabında 2 milyona yakın takipçisi bulunan Selin Ciğerci, İstanbul Havalimanına yapılan cami polemiğine katıldı. Yayınladığı videoda "Neden bu kadar zorunuza gitti?" diyerek cami yapımını eleştirenlere yanıt veren Selin Ciğerci, kişisel hayatı ile sorulan bir soruya da yanıt verdi.

"GÜNAH OLDUĞUNU BİLİYORDUM AMA ARADA KALMAK İSTEMEDİM"

Bir takipçisinin sorduğu "Selin abla neden cinsiyet değiştirdin? O da günah" sorusu üzerine çok geçmeden yanıt veren Ciğerci, "Günah olduğunu biliyordum ama arada kalmak istemedim." diyerek şu açıklamada bulundu:Kimliğimi aldım farklı şeyler yapmadım çok daha mutluyum. Evimde, işimde, ailemle dostlarımla edepli düzgün bir hayat yaşıyorum. Herkesin günahı sevabı kendine" dedi.

Selin Ciğerci'den Cinsiyet Değiştirme İtirafı

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci'den Cinsiyet Değiştirme İtirafı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İzmir'de meydana gelen depremde viyadük yıkıldı Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde 4 kişi hayatını kaybetti, 120 kişi yaralandı Son Dakika: İzmir'deki deprem sonrası AFAD'dan uyarı: Hasarlı yapılara girilmemeli TFF, İzmir'deki deprem nedeniyle 4 maçı ileri bir tarihe erteledi İzmir'deki depremde enkaz altındakileri kurtarmak için yine aynı ses: Kimse var mı? Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar sular altında kaldı Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi Son dakika: İzmir'i sallayan depremde bazı binalar yıkıldı! Gelen görüntüler korkunç