Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, şişen yüzüyle dikkatleri üzerine çekti - Son Dakika

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, şişen yüzüyle dikkatleri üzerine çekti

26 gün önce

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Her zaman fit görüntüsüyle dikkat çeken Loughnan'ın şişen yüzü herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü mankenin yüzüne dolgu yaptırdığı söylendi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın 5 yıl evli kaldığı eski eşi İrlandalı model Chloe Loughnan, önceki gün Maslak'taki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Zayıf görüntüsüyle her daim dikkat çeken güzel mankenin şişen yüzü ise dikkatlerden kaçmadı.

ESTETİĞİN DOZU KAÇTI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında yer alan habere göre: Chloe Loughnan estetik kurbanı oldu. Elmacık kemiklerinin üzerine ve gözaltına dolgu yaptıran Chloe'nin yüzü oldukça şişti.

"SERDAR'IN BANA YAPTIĞI ŞARKIYI DİNLEMEDİM"

Bir defile için Türkiye'ye gelen Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ın kendisine şarkı yaptığı yönündeki haberler için "Gerçekten mi? Bundan haberim yoktu, daha yeni geldim Türkiye'ye. Merak ettim şarkıyı, ama dinlemedim" dedi.

ÖNCE ŞARKI YAZDIM DEDİ, SONRA YALANLADI

Geçtiğimiz hafta bir mekandan çıkarken görüntülenen Serdar Ortaç, "Chloe ile boşandıktan sonra kendisine şarkı yazdınız mı?" sorusuna "Evet boşandıktan sonra kendisi için bir kaç şarkı yazdım" cevabını vermişti. Ancak Ortaç, hakkında çıkan haberlerden sonra eski eşi için şarkı yaptığı yönündeki haberleri yalanlayarak herkesi şaşkına çevirmişti.

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, şişen yüzüyle dikkatleri üzerine çekti
Serdar Ortaç, tek celsede boşandığı Chloe Loughnan için şarkı yazdı

Haber Yayın Tarihi: 28.01.2020 11:42 

YORUMLAR


Son Dakika

Koronavirüs için umut olan Türk profesör İbrahim Benter çalışmalarını anlattı: Zararı önleyeceğiz
ABD yaptırımları İran'ı zor durumda bıraktı! İnsanlar böbreklerini satmaya başladı İdlib'deki hava saldırılarının ardından TSK sınıra hava savunma sistemi yolladı