Son Dakika Haberleri: Seren Serengil, Beşikteki Günlerinin Fotoğrafını Paylaştı

Seren Serengil, Beşikteki Günlerinin Fotoğrafını Paylaştı

10 ay önce

Babası Öztürk Serengil'i ölüm yıl dönümünde anan Seren Serengil, yıllar önce bir gazetede yayımlanan, babasının başında beklediği beşikli fotoğrafını takipçilerine sundu.

Seren Serengil, ünlü sinema sanatçısı ve komedyen babası  Öztürk Serengil'i duygu yüklü bir paylaşımla andı.

'YATAK ODASININ DEĞERİ 150 BİN LİRA'

Dönemin haftalık magazin dergisi Ses'in haberine konu olan Serengil ailesinin fotoğrafında,  Seren Serengil'in doğumundan hemen sonra beşiğinde yattığı, babası  Öztürk Serengil'in ise beşiğin başında beklediği görülüyor. Gazete haberinde şu ifadeler yer alıyor; "Serengillerin yatak odasını ilk defa SES çekti. Bugüne kadar hiçbir gazetecinin giremediği yatak odasının değeri 150 bin liradır. Nevin yatağa uzanmış, Seren ise beşiğinde mışıl mışıl uyuyor..."

"EVDEN GİTTİĞİNDE 5 YAŞINDAYDIM"

Bu görüntüyü paylaşan  Seren Serengil, "Bugün 11 Ocak, seni kaybedeli tam 18 yıl olmuş. Ne kadar erken veda ettin sen bana...Seni doya doya ne kadar az görebildim. Ne kadar az vakit geçirebildik. Hep özledim hayattayken de çünkü sen evden gittiğinde ben 5 yaşındaydım. Hayattayken de özlemle geçti. Şimdi de öyle geçiyor. Şu resimdeki gibi bir gün uyandığımda yine başucumda olsa diyorum ama olmuyor. Özledim seni baba. Bu aralar bilmiyorum neden ama daha çok özlüyorum. Özlemle, sevgiyle, saygıyla anıyorum. Beni merak etme, sana layık bir şekilde yaşamaya, soyadını taşımaya çalışıyorum. Nur içinde yat." ifadelerini kullandı.

İşte  Seren Serengil'in paylaşımı:


Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi AK Parti'den İstifa Etmeyen Başkanlara Bir Uyarı Daha: İstişareye Uymayan Davanın Neferi Değildir
Erdoğan'dan Çok Sert Mesaj: Nerede Bize Yönelik Taciz Varsa, Bir Gece Ansızın Vurabiliriz