Servet Kocakaya Türkülerini Gebzeliler İçin Söyleyecek - Son Dakika

Servet Kocakaya Türkülerini Gebzeliler İçin Söyleyecek

18.02.2011 14:47
Servet Kocakaya Türkülerini Gebzeliler İçin Söyleyecek

Gebze Kültür Sanat Günleri Hafta Sonunda Yine Çok Renkli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Gebze'de düzenlediği Kültür Sanat Günleri hafta sonunda da tüm hızıyla sürecek.

Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde

Etkinlikler kapsamında yarın (19 Şubat Cumartesi) Türk Halk Müziği Konseri düzenlenecek. "Keke" türküsüyle büyük bir çıkış yapan türkücü Servet Kocakaya birbirinden güzel türküleriyle Gebzelilere muhteşem bir akşam yaşatacak. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan konser 19.30'da başlayacak.

20 Şubat Pazar günü ise çocuklar için Baloncu Amca adlı tiyatro gösterisi gerçekleştirilecek. Oyun 13.00'de perde açacak.

YORUMLAR
500
İstanbul'u kana bulayacakken yakalanmıştı! PKK'lı Mehdi Mıhçı'nın keşif anları görüntülendi İstanbul'u kana bulayacakken yakalanmıştı! PKK'lı Mehdi Mıhçı'nın keşif anları görüntülendi Sağlık-Sen Başkanı açıkladı! Yeni yönetmelikle hangi sağlık çalışanı ne kadar ek ödeme alacak? Sağlık-Sen Başkanı açıkladı! Yeni yönetmelikle hangi sağlık çalışanı ne kadar ek ödeme alacak? Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray Sarı-kırmızılı taraftar Belotti'nin eşi ile ilgili çıkan haberler sonrası harekete geçti: Come to Galatasaray
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Servet Kocakaya Türkülerini Gebzeliler İçin Söyleyecek - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement