Son Dakika Haberleri: Fener Maçı Bitti, Şevket Çoruh Rahat Nefes Aldı: Izdırap Bitti

Fener Maçı Bitti, Şevket Çoruh Rahat Nefes Aldı: Izdırap Bitti

2 yıl önce

Fenerbahçe maçının ardından Şevket Çoruh, "Bitiş düdüğüyle bir ızdırabın daha sonuna geldik. En güzel günler, en güzel geceler bizlerin olsun, geçmiş olsun" mesajını paylaştı.

Fener Maçı Bitti, Şevket Çoruh Rahat Nefes Aldı: Izdırap Bitti, System.String[]

Fenerbahçe Antalyaspor maçı Sarı-Lacivertliler lehine 1-0'lık sonuçla sona erdi ancak galibiyete rağmen futboldan memnun olmayan birçok isim vardı. Fenerbahçe taraftarı Antalyaspor deplasmanında alınan 1-0'lık galibiyete sevindi ancak genel bir memnuniyetten bahsetmek mümkün değil. Karşılaşma bitiminde özellikle oynanan futbola yönelik eleştiler oldukça fazlaydı.

"BİTİŞ DÜDÜĞÜYLE IZDIRABIN SONUNA GELDİK"

Taraftarların önemli bir bölümü sosyal medya aracılığıyla eleştirilerini sıralarken, o isimlerden biri de iyi bir Fenerbahçeli olarak bilinen tiyatro oyuncusu Şevket Çoruh'tu. Çoruh 1-0'lık galibiyet ve alınan 3 puana rağmen attığı tweetle, futbolu eleştirdi. Çoruh, maç biter bitmez, "Bitiş düdüğüyle bir ızdırabın daha sonuna geldik en güzel günler en güzel geceler bizlerin olsun geçmiş olsun" mesajını paylaştı.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2017 08:00 

YORUMLAR


Serdar Ortaç, boşandığı eşi Chloe Loughnan evden ayrılırken yolcu etmedi
17 yıl sonra döndüğü köyünde süt tesisi kurdu! Şimdi paraya para demiyor Üç belediyeye kayyum atanmasına HÜDA PAR'dan eleştiri geldi