Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu - Son Dakika

Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu

09.06.2014 09:07
Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu, System.String[]

Seydikemer'de kurulan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odasının genel kurulunda tek listeyle gidilen seçimde odanın ilk başkanı Harun Sağır oldu.

Muğla'nın yeni ilçelerinden Seydikemer'de kurulan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odasının genel kurulunda tek listeyle gidilen seçimde odanın ilk başkanı Harun Sağır oldu.

966 üyesi bulunan kuruluşta imzaları olan 512 üyenin oy kullandığı Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulunda üyeler oy kullanmak için yarıştı. Yoğun ilginin olduğu genel kurulda başkanlığa Harun Sağır seçilirken yönetim kurulu Mehmet Alaşan, Özkan Karcı, Nihat Tankut, Durmuş Yaşar Ekiz, Hasan Baykal, Osman Alagöz denetim kuruluna Veysel Çetin, Kadir Özbek ve Ünver Can seçildiler. Tufanlar Salonunda yapılan olağan genel kurulda divan başkanlığını Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği başkanı Şükrü Ayyıldız gerçekleştirirken, divan başkan vekilliğini Hüsamettin Karaşahin, katip üyelikleri Veysel Çetin ve Yusuf Demirci gerçekleştirdi. Kongreyi izleyenler arasında Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu, Budur Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Seydikemer Yörük Türkmen Derneği Başkanı İsmail Uzunoğlu ve çok sayıda esnaf izledi.

Kongrede konuşan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır odanın kurulma sürecinde destek veren başta Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa olmak üzere tüm ilgililere teşekkür ederek "Seydikemer olarak Fethiye'den ayrılsak da Fethiye'yle gönül birliğimiz devam ediyor" dedi.

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Şükrü Ayyıldız da, " Esnaf ve Sanatkarlar Odamıza her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Seydikemer'de yeni kurulan bu oda emekleyen bir bebeği andırmaktadır. Emekleyen bebeğin elinden tutmak her zaman görevimizdir" dedi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu'da Fethiye Esnaf Hastanesinden Seydikemer esnafının da indirimli olarak yararlanabileceğini 34 TL yerine 25 TL'ye muayene olabileceğini söyledi. Seydikemer'de hastanenin esnaflar için bir poliklinik müjdesi de veren Başoğlu görev alacak yönetim kuruluna başarılar diledi. Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir'de " Kaymağı seven mandayı yanında taşır. Kurulma aşamasında bazı dargınlıklar oldu ama onlar geldi geçti. Seydikemer esnaflarına odamız hayırlı olsun" dedi.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır odanın kurulmasında destek veren Şükrü Ayyıldız 'a plaket sunarken Baki Değirmenciye plaketi Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Yusuf Ertürk'e de Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir sundu. - MUĞLA

Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu
Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu
Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu
Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu
Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu
Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Seydikemer'in İlk Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü "Asgari ücretle çalışıyorum" diyen başkan yardımcısının Maldivler'de çekilmiş fotoğrafları çıktı Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu Son Dakika: Asgari ücret zammı için ilk toplantı 4 Aralık'ta yapılacak Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar: Sadece 4 parti barajı geçebiliyor Evinin camına "Koronavirüs bitene kadar misafir almıyoruz" yazılı afiş astı