Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı'nın Yeni Sevgilisinin "Enişte Ne Demek?" Yorumu Sosyal Medyayı Salladı

Şeyma Subaşı'nın Yeni Sevgilisinin "Enişte Ne Demek?" Yorumu Sosyal Medyayı Salladı

2 ay önce

Şeyma Subaşı ile aşk yaşamaya başladıktan sonra enişte olarak anılan DJ Guido Senia'nın "Hepinizi seviyorum millet ama enişte ne demek?" paylaşımına yorum yağdı.

Geçtiğimiz senenin sonunda televizyoncu Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Subaşı'dan sonra 'Enişte' olarak anılan DJ, kelimenin anlamını bilmeyince sosyal medyada ilginç tepkiler aldı.

"HEPİNİZİ SEVİYORUM AMA ENİŞTE NE DEMEK?"

Şeyma Subaşı kızı Melisa ile çıktığı kayak tatilinden fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Fotoğraflara Subaşı'nın DJ sevgilisi Guido Senia'dan ise yorum geldi. Senia, Subaşı'nın fotoğrafına, ilk olarak "Oh oh oh" yorumunu yaptı. Yorumlardan bazıları 'enişte' diye olunca. Guido merak ederek "Hepinizi seviyorum millet ama Enişte ne demek? diye sordu.

"SIFIRI TÜKETTİN DEMEK"

Soruya birbirinden ilginç yanıtlar geldi. 'Geçmiş olsun demek', 'Sıfırı tükettin demek' 'Nafaka demek' gibi yorumlar geldi.

Şeyma Subaşı'nın Aşk Yaşadığı İtalyan Sevgilisinin Yorumu Çok Konuşuldu

Şeyma Subaşı'nın Aşk Yaşadığı DJ Guido Senia, Takipçisinin İsteğiyle Türkiye'ye Geliyor

Şeyma Subaşı, Yeni Sevgilisi Guido Senia'nın Evine Gitti

Şeyma Subaşı, İtalyan Sevgilisine Aşkını Haykırdı

Şeyma Subaşı, Sevgilisi DJ Guido Senia'nın Atkısıyla İstanbul'a Döndü


YORUMLAR


İş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Ünlü Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Kapı Kapı Dolaşıp AK Parti Adayına Oy İstedi