Son Dakika Haberleri: Shakira İçin "Modası Geçmiş" Diyen Seren Serengil, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Shakira İçin "Modası Geçmiş" Diyen Seren Serengil, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

6 gün önce

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, İstanbul'da konser verdi. Gazeteci Ali Eyüpoğlu'nun Shakira ile görüşeceğini öğrenen Seren Serengil, "Modası geçmiş birini beklemek" diye yorum yapınca alay konusu oldu.

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, ''El Dorado Dünya Turnesi'' kapsamında geldiği İstanbul'da, Vodafone Park'ta konser verdi. Konsere akın eden ünlülerin yanı sıra birçok gazeteci Shakira ile görüşmek için sıraya girdi. Bu kişilerin arasında Ali Eyüpoğlu'nun olduğu öğrenen Seren Serengil, "Modası geçmiş birini beklemek sana yakışır mı?" yorumunu yaptı. Serengil'in bu yorumunu gören bazı kullanıcılar, "Tam Seren'e yakışır bir cümle" yorumunu yaptı.

"MODASI GEÇMİŞ BİRİNİ BEKLEMEK YAKIŞMAZ"

Gazeteci Ali Eyüpoğlu'nun Shakira için "Shakira ile kuliste görüşebilmek için gerekli yaldızlı, fosforlu bilekliğimizi taktık. Bekliyoruz" dediğini gören Seren Serengil, "Modası geçmiş birini beklemek koskoca Ali Eyüpoğlu'na yakışır mı? yorumunu yaptı.

ALAY KONUSU OLDU

Serengil, Shakira için "Modası geçmiş" yorumuyla sosyal medya kullanıcıların diline düştü. Kullanıcılar Serengil için "Tam Seren'e yakışır bir cümle olmuş", "Shakira'nın tırnağı bile olamaz", "Seninde modan geçti ama sürekli kamera önündesin" gibi yorumlar yaptı.

İşte Seren Serengil hakkında yapılan yorumlardan bazıları...

Mayıs Ayında Yaşar İpek'le Dünya Evine Giren Seren Serengil Hamile mi?


YORUMLAR (60)
  • SONRADAN GORMEK: DOGRU SOLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLAR KADIN DOGRU SOLEMIS SAKIRA ELLI YASINA CIKTI SAKIRA MI KADI YAW AHAHHAHAH Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy, Eşiyle Birlikte Kendini Sokaklara Vurdu! Altının Ons Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesinde

Galatasaray'ın Gözden Çıkardığı Tarık Çamdal, Çaykur Rizespor Yolunda Cepteki Bozukluk 7,5 Milyar Adedi Aştı