Son Dakika Haberleri: Sigarayla Bindiği Otomobilindeki Mutfak Tüpü Patladı, Ağır Yaralandı

Sigarayla Bindiği Otomobilindeki Mutfak Tüpü Patladı, Ağır Yaralandı

5 gün önce

ANKARA'da Emre Yalova (27), elinde sigarayla bindiği otomobilindeki mutfak tüpünün patlaması sonucu ağır yaralandı.

Sigarayla Bindiği Otomobilindeki Mutfak Tüpü Patladı, Ağır Yaralandı, System.String[]
ANKARA'da Emre Yalova (27), elinde sigarayla bindiği otomobilindeki mutfak tüpünün patlaması sonucu ağır yaralandı.

Olay, bugün saat 08.30 sıralarında Yenimahalle Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Çiftlik Kavşağı'nda meydana geldi. Emre Yalova (27) sabah saatlerinde, işe gitmek için kendisine ait 06 AU 2364 plakalı otomobiline bindi. Bu sırada, değiştirmeye götürmek için arka koltuğa bıraktığı mutfak tüpünden sızan gaz, Yalova'nın elindeki sigaranın ateşiyle temas etti. Tüp, büyük bir gürültüyle patladı, Emre Yalova yaralanırken, otomobil ise hurdaya döndü.

Patlamanın ardından aracın yanına koşan bölgedeki bir akaryakıt istasyonunun çalışanları Emre Yalova'yı bölgeden uzaklaştırıp, yangın söndürme tüpleriyle alevlere müdahale etti.

Emre Yalova olay yerine çağırılan ambulansla Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırarak tedaviye alındı. Yalova'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

- Ankara



Genç Kadın, Kocasının En Yakın Arkadaşıyla Sevgili Olup Kocasını Öldürttü Rusya'dan Ankara ve Şam'a Afrin Çağrısı: Diyalog Yoluyla Çözülebilir

Ali Koç: Fenerbahçe'yi Örnek Bir Camia Haline Getirmeliyiz IKBY'de Bir Dönem Sona Erdi! Bağdat'a Bağlı Güçler Havalimanlarına Konuşlanacak