Sıla, Yaptığı Beğeniyle Ahmet Kural'a Gönderme Yaptı - Son Dakika

Sıla, Yaptığı Beğeniyle Ahmet Kural'a Gönderme Yaptı

15.01.2018 08:46

Şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı beğeniyle ilişkisini bitirdiği oyuncu Ahmet Kural'a sert bir göndermede bulundu.

Sürpriz bir şekilde başlayan aşkları evlilik yolunda ilerliyor dense de sadece birkaç ay süren şarkıcı Sıla ve oyuncu Ahmet Kural'ın geride bıraktığımız gün ayrıldıkları ortaya çıktı.

AHMET KURAL'A GÖNDERME

İkili konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, şarkıcı Sıla'nın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir beğeni adeta eski sevgilisi Ahmet Kural'a bir gönderme olarak yorumlandı.

"KAYBETTİM SANDIKLARIN..."

Ünlü yazar Charles Bukowski'nin; "Üzülme! Kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki" sözünü beğenen Sıla böylelikle adeta Ahmet Kural'la ilişkisinin bittiğine seviniyor gibi bir görüntünün ortaya çıkmasına neden oldu.

İşte Sıla'nın o beğenisi;

Sıla, Yaptığı Beğeniyle Ahmet Kural'a Gönderme Yaptı
Sıla, Yaptığı Beğeniyle Ahmet Kural'a Gönderme Yaptı

Son Dakika Magazin Sıla, Yaptığı Beğeniyle Ahmet Kural'a Gönderme Yaptı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 29 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 185 kişi vefat etti, 29 bin 281 yeni vaka tespit edildi Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü Manchester United'dan müthiş geri dönüş! Cavani takımını ipten aldı Babası sinir krizi geçirdi! 6'ncı kattan düşen 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Kadıköy'de bir gol daha! Meşin yuvarlak 3. kez ağlarla buluştu Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti