Son Dakika Haberleri: Silahlı Saldırı Sonucu Öldürülen Taksici Son Yolculuğuna Uğurlandı

Silahlı Saldırı Sonucu Öldürülen Taksici Son Yolculuğuna Uğurlandı

6 gün önce

ARACINDA uğradığı silahlı saldırı sonucu önceki gün hayatını kaybeden taksici Nihat Elçi için cenaze töreni düzenlendi.

Silahlı Saldırı Sonucu Öldürülen Taksici Son Yolculuğuna Uğurlandı, System.String[]
ARACINDA uğradığı silahlı saldırı sonucu önceki gün hayatını kaybeden taksici Nihat Elçi için cenaze töreni düzenlendi. Taksiciler arkadaşlarının cenazesine araçlarına bağladıkları siyah kurdelelerle ve korna çalarak katıldılar. 

Bayrampaşa'da 28 Kasım'da aracında uğradığı silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede önceki gün hayatını kaybeden taksici Nihat Elçi (22) için cenaze töreni düzenlendi. 

Taksici meslektaşları Elçi'nin cenazesi için Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii'ne araçlarıyla kornalara basarak gruplar halinde geldi. Taksi sürücüleri araçlarının aynalarına ve ön kaputuna siyah kurdele bağlayarak silahlı saldırıyı protesto etti. Öğle namazının ardından taksici Nihat Elçi için cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına CHP Milletvekili Gökhan Zeybek, CHP eski milletvekili ve eski DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yanı sıra Elçi'nin akrabaları ve meslektaşları katıldı. Elçi'nin cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece Çakmaklı Köyü mezarlığına defnedildi. Öte yandan Elçi'nin ailesinin, evlatlarının organlarını bağışlayarak 4 kişiye hayat verdiği öğrenildi. 

- İstanbulSGK, Süresinde Alınmayan Aylık ve Gelirler İçin 5 Yıllık Zaman Aşımı Uyguluyor Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin İsmi Rize'de Oturduğu Evin Sokağına Veriliyor

Son Dakika! Ziraat Bankası Konutta Kredi Faizini Yüzde 0,98'e İndirdi Bakan'dan Ankara'daki Tren Kazasıyla İlgili Tartışılacak Çıkış: Sinyalizasyon Olmazsa Olmaz Değil