Silikon Vadisi " Facebook Tor " Değerlendirmesi! - Son Dakika

Silikon Vadisi " Facebook Tor " Değerlendirmesi!

18.11.2014 14:18
Silikon Vadisi

İnsanoğlu iletişim kurmak için geçmişten bu güne birçok farklı yöntem geliştirse de son dönemde hemen hemen herkesin buluştuğu tek adres Facebook oldu.

İnsanoğlu iletişim kurmak için geçmişten bu güne birçok farklı yöntem geliştirse de son dönemde hemen hemen herkesin buluştuğu tek adres Facebook oldu.

Daha önce birçok kişinin ilk tercihleri olan ICQ ve e-mail gibi farklı yollar Facebook'un da popülerleşmesi ile 2. Plana düştü. Elde edilen bu gücü elinden kaçırmak istemeyen Facebook ise oldukça şaşırtıcı bir yöntemle karşımıza çıktı. Facebook bundan sonra TOR desteği vereceğini açıkladı.

İnternet üzerinde kullanıcı kimliği ve IP adresinizi paylaşmadan anonim olarak gezinmenizi sağlayan TOR artık Facebook cephesinde de boy gösterecek. Peki bu yeni ve akılları karıştıran gelişme bizleri nasıl ve hangi yönlerde etkileyecek?

Silikon Vadisi programının bu bölümünde Dinçer KARACA ve Kozan DEMİRCAN, Facebook 'un " TOR " desteği vermesini değerlendiriyor… Tüm bu konu hakkındaki gelişmeler ve soruların cevabı şimdi sizlerle… İzleyelim.

The post Silikon Vadisi " Facebook TOR " Değerlendirmesi! appeared first on Silikon Vadisi TV.

Silikon Vadisi Facebook Tor Değerlendirmesi!
Silikon Vadisi Facebook Tor Değerlendirmesi!

- Kaynak: SilikonVadisi.tv

Son Dakika Teknoloji Silikon Vadisi ' Facebook Tor ' Değerlendirmesi! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, evinde Kasımpaşa'yı 3-0 yendi "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Direksiyon başında horon oynayan tır şoförünün ehliyetine el konuldu Otomobil yoldan geçen koyun sürüsüne çarptı: 30 koyun telef oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Koronavirüs aşısı en erken 25-26 Aralık'ta yapılmaya başlanır Vaka sayısının yüzde yüz arttığı Antalya'da aile içi bulaşlar yüksek Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı