Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık - Son Dakika

Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık

Şarkıcı Simge Sağın, hakkında çıkan "Çocuğu var" iddiaları hakkında ilk kez konuştu. İddialar kaşısında büyük şaşkınlık yaşadığını dile getiren Sağın, "Bir kızım olsa neden sahip çıkmayayım, neden saklayayım. Saçmalık" ifadelerini kullandı.

Sevilen şarkıcı Simge Sağın, "Kız çocuğu var" iddiaları hakkında ve sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta adını kullanarak insanları kandıran sahte profil hakkında açıklamalarda bulundu.

"KIZIM OLSA NEDEN SAHİP ÇIKMAYAYIM"

Youtube'da yayın yapan Magazin Noteri adlı programa konuk olan popçu, "Kız çocuğu var" haberlerini ilk okuduğunda büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi. Simge, "Bununla ilgili açıklama yapmak bile yorucu oluyor. Bir kızım olsa neden sahip çıkmayayım, neden saklayayım" dedi.

"FACEBOOK HESABIM YOK"

38 yaşındaki popçu, Facebook'ta adını kullanarak insanları kandıran sahte profil hakkında da açıklama yaptı. "Bu kişi kendisini benim daha önceden tanıdığım birisi" diyen Simge Sağın, "Ben paraya sıkıştım diye para da istiyormuş. Bu benim kariyerime de zarar verecek bir şey. Herkes bilsin ki; benim bir kızım ve bir Facebook hesabım yok" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

23:53 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş yanıt verdi: Ayasofya Camii'nin ismi değişecek mi? 22:56 LGS sınavına giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu 22:56 Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu vatandaşı azarladı: Terbiyesizlik yapma lan 21:48 Şeyma Subaşı'nın fiziğini sergilediği paylaşımlarına beğeni yağıyor 21:08 Türkiye'nin Ayasofya'yı ibadete açması Yunanistan'ı çıldırttı! Küstah yaptırım çağrısı 20:57 Kalın'dan UNESCO'ya sert yanıt: Ayasofya cami olunca neden 'dünya mirası' statüsünü kaybedecek? 20:32 Duygu Özaslan, "Kilo aldı" eleştirilerine pembe bikinili pozla yanıt verdi 19:18 2500 yıllık cinayet, hızlı tren kazısında ortaya çıktı 18:58 Tuzla İçmeler Marmaray Durağı'nda bir kişi intihar etti 18:45 Otopside boynunda ip izine rastlanan 6 yaşındaki kızın annesinin feryadı yürekleri dağladı 18:43 Ali Babacan'dan "Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?" sorusuna dikkat çeken yanıt 17:16 Ayasofya kararı Yunanistan'ı çıldırttı! Atatürk'ün Selanik'teki evi için iğrenç teklif 16:42 Testi pozitif çıkan yolcuyla temas ettiği için karantinaya alınan otobüs şoförü, canına kıydı 15:37 Francesca Cipriani'den Can Yaman itirafı: Bütün gece bana kur yaptı, sonra da bana cevap vermedi 14:14 Rus genç kız dalış yaparken fark etti, denizden çıkan şeye kimse inanamadı