Ayancık-Türkeli kara yolu yağış nedeniyle geçici olarak trafiğe kapatıldı - Son Dakika

Ayancık-Türkeli kara yolu yağış nedeniyle geçici olarak trafiğe kapatıldı

27.06.2022 12:16

Sinop'ta, bölgede devam eden sağanak nedeniyle Ayancık-Türkeli kara yolu tedbir amacıyla trafiğe kapatıldı.

Sinop'ta, bölgede devam eden sağanak nedeniyle Ayancık- Türkeli kara yolu tedbir amacıyla trafiğe kapatıldı.

Ayancık Kaymakamlığından yapılan açıklamada, bölgedeki ırmak ve derelerde su seviyesinin yükselmesinin ardından bazı ek tedbirler alındığı bildirildi.

Vatandaşların can güvenliğinin korunması ve trafiğin tehlikeye maruz kalmaması için Ayancık-Türkeli arasındaki kara yolunun geçici olarak trafiğe kapatıldığı aktarılan açıklamada, sürücülerin alternatif güzergah olarak Çamurca-Yenigüler istikametindeki köy yolunu kullanabilecekleri kaydedildi.

YORUMLAR
500
İstanbul'da kene istilası! Vatandaşlar binadan panikle ayrıldı İstanbul'da kene istilası! Vatandaşlar binadan panikle ayrıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki yeni anket! AK Parti'nin son oy oranı belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki yeni anket! AK Parti'nin son oy oranı belli oldu Petek Dinçöz'e yeni eşinden 1 milyon 300 bin liralık düğün hediyesi Petek Dinçöz'e yeni eşinden 1 milyon 300 bin liralık düğün hediyesi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ayancık-Türkeli kara yolu yağış nedeniyle geçici olarak trafiğe kapatıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement