ŞİŞLİ PERPA İŞ MERKEZİ'NDEKİ RESTORANDA YANGIN - Son Dakika

ŞİŞLİ PERPA İŞ MERKEZİ'NDEKİ RESTORANDA YANGIN

21.11.2020 08:27
ŞİŞLİ PERPA İŞ MERKEZİ'NDEKİ RESTORANDA YANGIN, System.String[]

Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ ŞİŞLİ Perpa İş Merkezi'nin en üst katında bulunan restoranda yangın çıktı.

Cemil ÖZDEMİR-Soner HASIRCIOĞLU/ ŞİŞLİ Perpa İş Merkezi'nin en üst katında bulunan restoranda yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangında ölen ya da yaralanan olmazken, restoranda hasar oluştu.

Şişli'deki Perpa İş Merkezi'nin 13. katında bulunan restoranda saat 07.10 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını gören çevredekiler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine kısa sürede itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yarım saat süren müdahalesiyle yangın söndürüldü.  Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, restoranda hasar oluştu.

Görüntü dökümü:

-----------------------------Yangından alevli görüntü-İtfaiye ekiplerinin müdahalesiGenel ve Detaylar


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ŞİŞLİ PERPA İŞ MERKEZİ'NDEKİ RESTORANDA YANGIN - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: ABD'de Kongre binası, güvenlik tehdidi nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldı Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı Başakşehir, milli futbolcu Kerim Frei ile yollarını ayırdı 'Fuat Avni' hesabının yöneticilerinden Mustafa Koçyiğit'e müebbet hapis 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Son Dakika: 2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı, 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu