Skandal Filmin Güzel Oyuncusu Vücudu ile Büyüledi - Son Dakika

Skandal Filmin Güzel Oyuncusu Vücudu ile Büyüledi

24.09.2014 16:22

Grinin Elli Tonu adlı filmle kariyerinin en iddialı rolünü üstlenen Dakota Johnson, kırmızı bikinisi ve zayıf görüntüsü ile Sicilya'da yorgunluk atarken nefes kesti.

Hollywood oyuncusu Melanie Griffith 'in 24 yaşındaki kızı olan Dakota Johnson, cesur sahnelerinin bulunduğu iddialı filmi henüz vizyona girmeden konuşulmaya başladı. Sicilya sahillerinde objektiflere yakalanan güzel oyuncu kırmızı bikinisi ve zayıf görüntüsü ile büyüledi.

KIRMIZI BİKİNİSİ NEFES KESTİ

Yakında vizyona girecek olan seksi film, 'Grinin Elli Tonu'nda neden Dakota Johnson'ın başrolü oynayacağı belli oldu. Pazartesi Sicilyadaki sahilde görünen aktrisin kırmızı bikinisi ile oldukça güzel ve etkileyici görünüyor.

8.000 DOLAR BAĞIŞTA BULUNDU

Dakota Johnson ayrıca hayvanseverliği ile biliniyor. Geçtiğimiz gün kapanmakta olan Lago Di Venere binicilik merkezindeki atlar için 8,000 dolar bağışta bulundu.
Skandal Filmin Güzel Oyuncusu Vücudu ile Büyüledi

Son Dakika Güncel Skandal Filmin Güzel Oyuncusu Vücudu ile Büyüledi - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • Karsli: Xboy hicmi kadin görmedin abaza gelene guzel diyorsun. O degilde merak ederim sendeki akciger başka yeremi monteli. Nefes alamayinca beynine oksijen gitmiyor. Gayri Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Vaka ve ölüm sayıları kontrolden çıkan İngiltere, ülkeye giriş-çıkışları kapatıyor '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz