Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü - Son Dakika

Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü

16.04.2018 12:37
Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü, System.String[]

Sökeli bisikletçiler hafta sonunda Salcano Marmaris Gran Fondo yarışlarına katıldı.

Sökeli bisikletçiler hafta sonunda Salcano Marmaris Gran Fondo yarışlarına katıldı. 65 Km'lik kısa parkurda altı, 97 Km'lik uzun parkurda ise bir kişi ile katılım sağlayan Sökeli Bisikletçiler; üçüncülük ve yedincilik başarısı elde etti.

Sökeli bisiklet firması Sarızeybekler'in forma sponsoru olduğu Sökeli Bisikletçilerden Öztürk Özyağcı Marmaris yarışında 3.'lük elde etmeyi başarırken, Mustafa Karaduman ise 7.'lik elde etmeyi başardı. Sökeli bu iki sporcu daha önce de başarıları ile adlarından söz ettirmişlerdi. Öztürk Özyağcı daha önce Çeşme Gran Fondo yarışında da üçüncü olmuş, Mustafa Karaduman ise daha önce Antalya Akra Gran Fondo yarışında üçüncü olmayı başarmıştı.

Sporculardan Mustafa Karaduman; "Marmaris doğa harikası, bisiklet sporuna çok uygun bir kent. Organizasyon çok iyiydi ve yarış parkuru da bir hayli zorlayıcıydı. Çok keyif aldık, ilçemizden daha fazla sporcu görmek istiyoruz" dedi.

"Beklentileri var"

Söke'de bisiklet sevdalılarının gün geçtikçe çoğaldığını belirten Sökeli Bisikletçiler, ilçede bisiklet yollarının yapılmasını, Söke'de de bisiklet yarışı organizasyonlarının gerçekleşmesini istediklerini belirtiyorlar. - AYDIN

Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü
Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü
Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü
Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Sökeli Bisikletçilerden Maramaris'ten Başarı ile Döndü - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Altının kilogramı 440 bin 250 liraya yükseldi Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Eski Galatasaraylı Didier Drogba'nın eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı Selçuk Özdağ'dan evinin önündeki saldırı sonrası ilk açıklama: Beş kişiydiler, ikisi sopalarla vururken biri silah tutuyordu Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı