Son Dakika Haberleri: ABD Başkanı Trump'tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Kısa Zamanda Bir Raporumuz Olacak

ABD Başkanı Trump'tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Kısa Zamanda Bir Raporumuz Olacak

7 gün önce

ABD Başkanı Donald Trump kayıp Suudi gazeteci ile ilgili olarak, "ABD'nin soruşturmayı durdurmak gibi bir niyeti yok. Kısa zamanda bir raporumuz olacak." dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da yaptığı açıklamalarda, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kaybolması vakasıyla ilgili yeni değerlendirmelerde bulundu.

YATIRIMLAR ENGELLENMEYECEK

Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürüldüğüne inanılan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı ile ilgili sorular üzerine, Trump, Kaşıkçı ile ilgili endişelere rağmen, Suudi Arabistan'ın ABD'ye yönelik yatırımlarını engellemek için bir neden göremediğini söyledi.

KISA SÜRE İÇİNDE BİR RAPOR SUNULMASI BEKLENİYOR

ABD'nin engellemesine uğraması halinde Suudi kraliyetinin parasını Rusya ve Çin'e kaydıracağını belirten Trump, Washington'ın Kaşıkçı vakasıyla ilgili kısa süre içinde bir rapor sunulmasını beklediğini dile getirdi, ama başka ayrıntıya girmedi.
Otomobil Meraklısı Ayı, Kapıyı Açıp İçeri Girdi Kılıçdaroğlu, Kaşıkçı İçin Meclis'i Göreve Çağırdı: Araştırma Komisyonu Kurulmalı

ABD, En Az Bir Trilyon Doları Piyasadan Çekip Yok Edecek TPFD Başkanı Hakan Ünsal: Toplam 846 Futbolcu Bedelli Askerlik İçin Başvuru Yaptı