Son Dakika Haberleri: Avrasya Tüneli Yeniden Trafiğe Açıldı

Avrasya Tüneli Yeniden Trafiğe Açıldı

30 gün önce

Avrasya Tüneli, şüpheli paket ihbarı sonrası çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Teknik ekiplerce yapılan incelemeler sonrası ihbarın asılsız olduğu anlaşılması üzerine yol yeniden trafiğe açıldı.

Avrasya Tüneli, şüpheli paket bulunduğu yönünde yapılan ihbar sonrası çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Teknik ekiplerce yapılan inceleme sonrası ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı. Asılsız ihbar nedeniyle kapatılan yol tekrar trafiğe açıldı.

"TRAFİK AKIŞI GEÇİCİ BİR ŞEKİLDE DURDURULMUŞTUR"

İstanbul Valiliği'nce Twitter'dan yapılan açıklamada, "Şüpheli paket ihbarı nedeniyle kontrol amaçlı olarak ve tedbiren Avrasya Tüneli'nde trafik akışı her iki yönden geçici bir şekilde durdurulmuştur." ifadesi kullanıldı.

"ALTERNATİF GÜZERGAHLARI KULLANINIZ"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Yönetim Merkezi'nin Twitter hesabından yapılan duyuruda da, "Avrasya Tüneli geçici süreliğine çift yönlü olarak trafiğe kapatılmıştır. Alternatif güzergahları kullanınız." denildi.

AVRASYA TÜNELİ YENİDEN TRAFİĞE AÇILDI

İstanbul Valili'ği sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Avrasya tünelinde teknik ekiplerce yapılan incelemeler sonucunda ihbar asılsız olduğu anlaşılmış ve trafik akışı yeniden başlatılmıştır." ifadelerini kullandı.
18 Yaşındaki Genç, Kız Arkadaşına Laf Atan Saldırganlar Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürüldü 3. Havalimanı İnşaatinda Eyleme Katılan 24 İşçi Tutuklandı

Barajın Altına Yatmaya Çalışan PSV'li Futbolcu, Messi'nin Golüne Engel Olamadı