Erdoğan ve Putin'in görüşmesi bitti! İki liderden ortak açıklama bekleniyor - Son Dakika

Erdoğan ve Putin'in görüşmesi bitti! İki liderden ortak açıklama bekleniyor

22.10.2019 16:46

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in Soçi'de gerçekleştirdiği görüşme sona erdi. Görüşmede, Barış Pınarı Harekatı'nı ele alan iki liderin ortak açıklama yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Soçi'de Rusya lideri Putin'le bir araya geldi. İki liderin görüşmesi sona erdi.

Soçi'de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in görüşmede Barış Pınarı Harekatı'nı ele aldı.

Erdoğan ve Putin, Soçi'deki Rusya Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda baş başa görüşmenin basına açık kısmında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Görüşme fayda sağlayacak. Barış Pınarı Harekatı'na ciddi fırsat sağlayacak" dedi.

Putin ise Rusya ile Türkiye arasındaki iyi ilişkilere de değinerek, "Son yıllarda ilişkilerimizin geldiği seviyenin bugün bölgemizdeki tüm sorunların çözülmesine yardımcı olacağına inanıyorum. Gerek Türkiye gerekse Rusya, bölgede bulunan tüm ülkelerin çıkarlarına uygun olarak bu bölgedeki tüm sorunların cevaplarını bulmamıza yardımcı olacak" ifadelerini kullandı.

Erdoğan ve Putin'in görüşmesi bitti! İki liderden ortak açıklama bekleniyor

Son Dakika Güncel Erdoğan ve Putin'in görüşmesi bitti! İki liderden ortak açıklama bekleniyor - Son Dakika


Son Dakika

Apollon Başkanı Kirzis: Szalai için Fenerbahçe'yle görüşme halindeyiz Sokaklarda yaşayan ünlü model, çöpleri karıştırırken görüntülendi Burs ve kredilerin taahhütname onayı için öğrencilere ek süre verildi Son Dakika! Zonguldak'ta yolcu otobüsü devrildi: 16 yaralı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 442 liradan işlem görüyor Oğlunu dövdüler diye bir kişiyi öldürüp dördünü yaralayan adam: Gururlu bir aileyiz Müge Anlı'da aranan kişinin cansız bedeni 52 gün sonra ağaca asılı halde bulundu Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'dan ABD'ye gözdağı: Dünyanın en güçlü silahı devlet kanalında tanıtıldı