Son dakika... Genevieve kasırgası "Kategori 4" seviyesine yükseltildi - Son Dakika

Son dakika... Genevieve kasırgası "Kategori 4" seviyesine yükseltildi

18.08.2020 16:43
Son dakika... Genevieve kasırgası

Son dakika gündem haberi: MEKSİKO ABD Ulusal Kasırga Merkezi, Meksika açıklarındaki Genevieve kasırgasının seviyesinin "Kategori 4"e yükseltildiğini açıkladı.

MEKSİKO ABD Ulusal Kasırga Merkezi, Meksika açıklarındaki Genevieve kasırgasının seviyesinin "Kategori 4"e yükseltildiğini açıkladı.

Merkezden yapılan açıklamada, taşıdığı rüzgarların hızı saatte 210 kilometre düzeyine ulaşan kasırganın, Meksika'ya bağlı Baja California Yarımadası'nın güney ucunun yaklaşık 630 kilometre güneydoğusunda olduğu belirtildi.

Açıklamada, kasırganın kuzeybatı yönünde ilerlediği kaydedildi.

Seviyesi "Kategori 4"e yükseltilen kasırga nedeniyle Baja California Yarımadası'nda çarşamba gecesi veya perşembe günü şiddetli rüzgarların etkili olması bekleniyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika... Genevieve kasırgası 'Kategori 4' seviyesine yükseltildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca yeni parti aşılar için müjdeyi verdi! Tarih ve miktar detayları belli oldu WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti