Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika gündem: Kozanlı Uzman Çavuş Bilal Yılmaz şehit oldu - Son Dakika

Son dakika gündem: Kozanlı Uzman Çavuş Bilal Yılmaz şehit oldu

Son dakika haberleri: Libya'nın başkenti Trablus'ta görevi esnasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Kozanlı Hava Savunma Uzman Çavuş Bilal Yılmaz şehit oldu.

Son dakika gündem: Kozanlı Uzman Çavuş Bilal Yılmaz şehit oldu
26.08.2020 - 08:03,  Güncelleme: 08:15

Libya'nın başkenti Trablus'ta görevi esnasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Kozanlı Hava Savunma Uzman Çavuş Bilal Yılmaz şehit oldu.

Edinilen bilgilere göre Kozanlı olan Hava Savunma Uzman Çavuş Bilal Yılmaz Libya'nın başkenti Trablus'ta hava savunma uzman çavuş olarak görev yaparken görevi esnasında zatürre hastalığına yakalanması ve hastalığı ile ilgili tedavi gören hava savunma uzman çavuş Bilal Yılmaz bugün rahatsızlanarak Trablus'ta hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Bilal Yılmaz şehit oldu. Milli Savunma Bakanlığı yaşanan acı olay ile ilgili olarak hava savunma uzman çavuş Bilal Yılmaz'ın görevi esnasında rahatsızlandığını derhal hastaneye kaldırıldığını ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını açıkladı. Bilal Yılmaz'ın anne ve babasının Kozan'da olduğu ancak eşinin Gaziantep'te olması sebebiyle eşinin isteği üzerine cenazesinin Gaziantep'te defnedileceği öğrenildi.

(Beril Solmuşgül/İHA)

Kaynak: İHA
YORUMLAR (1)
  • Dr.Adem: Şehidimiz Bilal Komutana Rabbimizden rahmetler, Yakınlarına ve Silah Arkadaşlarına da başsağlığı ve Metanetler diliyoruz. Cevap Yaz 0 0
1000

Son Dakika Güncel Son dakika gündem: Kozanlı Uzman Çavuş Bilal Yılmaz şehit oldu - Son Dakika


Advertisement