Hurda atölyesinde çıkan yangında 19 yaşındaki gencin cansız bedenine ulaşıldı - Son Dakika

Hurda atölyesinde çıkan yangında 19 yaşındaki gencin cansız bedenine ulaşıldı

27.03.2021 14:40

Ankara'da dün meydana gelen hurda atölyesinde dün büyük bir yangın meydana geldi. Yangına müdahale sırasında fark edilmeyen 19 yaşındaki gencin cansız bedenine gün ağarınca ulaşıldı.

Yenimahalle ilçesinde bulunan Ayyıldız Sanayi sitesinde hurda araç parçalama atölyesinde dün büyük bir yangın meydana geldi. Yangın söndürme çalışmalarının ardından atölyede bugünkü incelemeler sürdürüldü. Yapılan incelemeler neticesinde bir kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Ölen kişinin 19 yaşındaki işçi Y.E.S. olduğunun değerlendirildiği öğrenildi.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Dün yaşanan yangında olayın sıcaklığı ve yangına müdahale esnasında fark edilmeyen cansız bedene bugün gün ışıyınca ulaşılabildi. 112 ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin hurda araç atölyesindeki inceleme çalışmaları devam ederken, yangında başka can kaybının olup olmadığı yapılan araştırmalar doğrultusunda sürdürülüyor.

Hurda atölyesinde çıkan yangında 19 yaşındaki gencin cansız bedenine ulaşıldı
YORUMLAR
500
İsveç Başbakanı Andersson: NATO üyeliği konusunda Türkiye ile sorunları çözmeye hazırız İsveç Başbakanı Andersson: NATO üyeliği konusunda Türkiye ile sorunları çözmeye hazırız Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisliğini yapan Erol Yıldız defnedildi Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisliğini yapan Erol Yıldız defnedildi Nallıhan ve Beypazarı'nda tütün kaçakçılığı operasyonu Nallıhan ve Beypazarı'nda tütün kaçakçılığı operasyonu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hurda atölyesinde çıkan yangında 19 yaşındaki gencin cansız bedenine ulaşıldı - Son Dakika


Advertisement