Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde doktora saldıran şüpheli tutuklandı - Son Dakika

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde doktora saldıran şüpheli tutuklandı

26.02.2022 14:11

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde doktora saldıran şüpheli tutuklandı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Polikliniğinde görev yapan D.D.A isimli doktora saldıran şüpheli tutuklandı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde doktora saldıran şüpheli tutuklandı

İSTANBUL - İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Polikliniğinde görev yapan D.D.A isimli doktora saldıran şüpheli tutuklandı.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji kliniğinde dün görevli doktor D.D.A'nın hastayı tedavi etmek isterken hasta yakını S.D'nin fiziksel ve sözlü saldırısına uğramıştı. Doktorun tedavi esnasında kullandığı aletlerle doktorun kafasına vurulduğu, hasta yakınlarının ise doktorun boğazını sıkarak boğmaya çalıştığı olayla ilgili S.D isimli şahıs gözaltına alınarak 'Kasten Adam Yaralama' suçundan dün adliyeye sevk edilmişti. Adliyede sevk edilen şüpheli bugün adli makamlarca tutuklandı.

YORUMLAR
500
Koç Üniversitesi araştırmacıları Kovid-19 ile mücadeleyi yeni bir molekülle ateşliyor Koç Üniversitesi araştırmacıları Kovid-19 ile mücadeleyi yeni bir molekülle ateşliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde doktora saldıran şüpheli tutuklandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement