Cinayete kurban giden Tuba'dan geriye katil zanlısı ile çekilen görüntüler kaldı - Son Dakika

Cinayete kurban giden Tuba'dan geriye katil zanlısı ile çekilen görüntüler kaldı

11.11.2020 14:44

Denizli'de, erkek arkadaşı tarafından boğularak öldürülen 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Cennet Tuba Toktaş'ın katili ile beraber çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Denizli'de, erkek arkadaşı tarafından kaldığı apartta boğularak öldürülen üniversite öğrencisi Cennet Tuba Tokbaş'tan geriye, son 1 haftalık yaşantısından kesitlerin yer aldığı klip kaldı. Görüntülerde, Tuba ile katilinin bir düğüne giderken aynı araçta çekilmiş mutluluk anlar yer aldı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği Bölümünde okuyan 22 yaşındaki Cennet Tuba Tokbaş, kaldığı aparta gelen erkek arkadaşı Eray H. tarafından boğularak öldürüldü. Genç kızın apart odasında ölü olarak bulunmasının ardından polise teslim olan zanlı Eray H., cinayeti itiraf etti.

Cinayete kurban giden Tuba'dan geriye katil zanlısı ile çekilen görüntüler kaldı

KATİL ZANLISI İLE ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öğretmen olma hayaliyle Denizli'ye gelen ve neşe dolu bir kişiliğe sahip olan Cennet Tuba Tokbaş'ta, geriye sosyal medya hesabından paylaştığı ve son 1 haftalık yaşantısından kesitlerin yer aldığı video klip kaldı. Arkadaşlarıyla gezip eğlendiği anları klipte özetleyen Tuba'nın paylaştığı videoda, aynı araçla evlenen kız arkadaşının düğününe giderken katili Eray H. ile birlikte olduğu anlar dikkat çekti. Kendisini boğarak öldüren erkek arkadaşıyla şakalaştığı görülen Tuba'nın, çok mutlu olduğu anlar görüntülerde yer aldı.

Cinayete kurban giden Tuba'dan geriye katil zanlısı ile çekilen görüntüler kaldı

Cinayete kurban giden Tuba'dan geriye katil zanlısı ile çekilen görüntüler kaldı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Cinayete kurban giden Tuba'dan geriye katil zanlısı ile çekilen görüntüler kaldı - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü