Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti - Son Dakika

Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti

Şanlıurfa'da özel bir klinikte görev yapan 46 yaşındaki Dr. Abdurrahman Demir, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti, System.String[]

Tedbirlere uyulmadığı için korona vakalarının arttığı şu günlerde, 46 yaşındaki Doktor Abdurrahman Demir, virüsten hayatını kaybetti.

Viranşehir ilçesindeki özel bir klinikte görev yapan Dr. Abdurrahman Demir (46), bir süredir Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi görüyordu. Bugün durumu ağırlaşan doktor, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İLÇEDE BÜYÜK ÜZÜNTÜYE NEDEN OLDU

Uzun yıllardır Viranşehir'de görev yaptığı öğrenilen doktorun ölümü, ilçede büyük üzüntüye neden oldu.

Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti
Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 18:32 - Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti - Son Dakika

YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Marmara ve Karadeniz bölgesinde yaşayanlar ciddi risk altında! Ölümcül sinek için aşı çalışmaları başladı Eşyalarını sokağa atan adam, pencere kenarında kahvaltı yaptı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında bir kez daha ilan etti: Azerbaycan'ın yanında olacağız Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Akar: Ermenistan paralı askerleri geri göndermelidir İngiltere'nin ilk eşcinsel çifti bebek sahibi oldu 1.5 yaşındaki Ceylin Azra, 5. kattan düşerek yaşamını yitirdi ABD'den korkutan aşı açıklaması: Bir doz aşı için 250 bin köpekbalığı katlediliyor FETÖ'den yargılanan 'Maceracı' Murat Yeni'nin oyunu mahkemeler arasındaki yazışma ile bozuldu