Son dakika haberleri... 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru - Son Dakika

Son dakika haberleri... 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru

13.07.2020 14:05
Son dakika haberleri... 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru, System.String[]

Son dakika haberleri: AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Tunç, mesajında, dört yıl önce ülkenin bir darbe ve işgal girişimiyle karşı karşıya kaldığını, milletin büyük bir dirayetle, azimle, kararlılıkla bu saldırıyı püskürtmeyi başardığını belirtti.

Türk milletinin demokrasi, insan hakları, vatan, bayrak mücadelesinin, bağımsızlık mücadelesinin nasıl yapıldığını dünyaya gösterdiğini ve hainler ile onları kumanda eden küresel güçleri mağlup ederek, tarihi bir başarıya imza attığını ifade eden Tunç, şunları kaydetti:

"15 Temmuz karanlık gecesi, milletimizin kahramanlığı ile aydınlık bir güne açıldı. O gece Türkiye uçurumun kenarından döndü. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde gerçekleşen yeni istiklal mücadelesi, O'nun 'Haydi meydanlara vatanımıza sahip çıkmaya' dediğinde hiç tereddüt etmeden canı pahasına tankların önünde duran milletimiz tarafından başarıldı. 15 Temmuz'u unutturmak isteyenler olabilir ama bu millet hiçbir zaman unutmayacaktır. Bu ülkede artık bu tür darbe girişimleri, demokrasiye müdahaleler devri kapanmıştır, hiçbir şer güç milletimize karşı gelemeyecek, bunu aklının ucundan dahi geçiremeyecektir. 15 Temmuz darbe girişiminde bulunan FETÖ ile ve ülkemizi huzursuz eden tüm terör örgütleri ile kararlı mücadelemiz devam edecektir."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri... 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne doğru - Son Dakika


Son Dakika

Devlet, kanser ilaçlarına geçen yıl 5,6 milyar lira kaynak aktardı Devlet, kanser ilaçlarına geçen yıl 5,6 milyar lira kaynak aktardı Koronaya yakalan kadın intihara teşebbüs etti Koronaya yakalan kadın intihara teşebbüs etti İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı 'Bildiri' soruşturmasında gözaltına alınan emekli amirallerin ilk ifadesi ortaya çıktı 'Bildiri' soruşturmasında gözaltına alınan emekli amirallerin ilk ifadesi ortaya çıktı