5 gündür her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde ölü olarak bulundu - Son Dakika

5 gündür her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde ölü olarak bulundu

18.01.2021 17:48

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, 5 gündür kayıp olarak aranan doktor Uğur Tolun'un cansız bedeni, evine 50 metre mesafede bulundu. Kullanılmayan tren yolunun altından geçen menfeze aracıyla düştüğü öğrenilen Tolun'un kesin ölüm sebebi otopsinin ardından belli olacak.

Kocaeli'de özel bir hastanede çalışan ve 5 gün önce evinden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Dr. Uğur Tolun'un cansız bedenine evinin 50 metre ilerisinde bulunan menfezde ulaşıldı.

ARACIYLA MENFEZE DÜŞMÜŞ

Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı 51 yaşındaki Tolun'un cansız bedeni, 200'ün üzerinde arama kurtarma ekibince sürdürülen arama çalışmalarının 5. gününde bulundu. Tolun'un oturduğu sitenin 50 metre ilerisinde bulunan ve kullanılmayan tren yolunun altından geçen menfeze aracıyla düştüğü tespit edildi.

Her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde ölü olarak bulundu

EVİNİN 50 METRE YAKININDA ARACININ İÇİNDE BULUNDU

Ekipler, Kartepe'nin neredeyse her yanını didik didik aradı. 5. günde ise aramaların sürdüğü alan genişletildi. JAK, AFAD, AKUT ve İHH Arama Kurtarma ekiplerinden oluşan timler Uğur Tolun'un aracını, evinin 50 metre ilerisinde bulunan menfezde tespit etti. Aracın içinde ise Uğur Tolun'un cansız bedeni bulundu. Olay yerine gelen Uğur Tolun'un yakınları birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü.

Her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde ölü olarak bulundu

Cenaze detaylı otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

5 gündür her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde ölü olarak bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 5 gündür her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde ölü olarak bulundu - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Askerden yeni gelen gencin cansız bedeni su kanalında bulundu, acılı anne sinir krizi geçirdi Kasımpaşa'daki Divanhane İBB ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nı karşı karşıya getirdi Maçta sakatlanan Mesut Özil'e en büyük destek eşi Amine Gülşe'den geldi Barışma teklifini reddeden karısına satırla saldırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11 şehidimizin cenaze töreninde konuştu: Rabbim şehitlik makamını bizlere de nasip etsin Tarihte bir ilk yaşanıyor! Papa Francis kalabalık bir koruma heyetiyle Bağdat'a ulaştı Temizleme çubuğunu kulağında unuttuğu için zarı patlayan Tuğba Altıntop, bugün ameliyat olacak Tokatlı çoban, arazide bulduğu taşın 'gök taşı' olduğunu öğrenince 200 bin dolara satışa çıkardı