KEDİNİN DÜŞÜRDÜĞÜ YAVRU KARGAYI, YUVASINA İTFAİYE KOYDU - Son Dakika

KEDİNİN DÜŞÜRDÜĞÜ YAVRU KARGAYI, YUVASINA İTFAİYE KOYDU

31.08.2021 12:09

TOKAT'ta kedinin ağaçtaki yuvasından düşürdüğü yavru kargayı, itfaiye ekipleri yerine bıraktı.

TOKAT'ta kedinin ağaçtaki yuvasından düşürdüğü yavru kargayı, itfaiye ekipleri yerine bıraktı.

Kent merkezinde Gazi Osman Paşa Bulvarı'ndaki esnaf, bir kedinin ağaç üzerindeki yuvaya çıkarak iki yavru kargadan birini alıp kaçtığını, diğerini ise yere düşürdüğünü fark etti. Esnaf yere düşen yavru kargayı korumaya alınırken, aynı zaman Tokat Belediyesi itfaiye ekiplerinden de yardım istedi. Bölgeye gelen ekipler, merdivenle yavru kargayı yeniden yuvaya koydu. Yardım isteyen esnaf İsmail Emekli "Kedi ağaca çıkıp yuvayı bozmuş. Bir yavruyu kapmış, diğerini de yere düşürmüş. Biz de yemesin diye bunu aldık. İtfaiyeyi aradık" dedi.

Göjrüntü Dökümü:

-Yavru karganın görnütüsü

-Ağacın etrafında bekleyen kedi

-İtfaiyenin kargayı yuvasına koyması

-Esnafın konuşması

Haber-Kamera: Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA)

YORUMLAR
500
Ordulu itfaiye eri, 21 yıl önceki görüntüleri ile Amerikalıların enflasyonla mücadelesine konu oldu Ordulu itfaiye eri, 21 yıl önceki görüntüleri ile Amerikalıların enflasyonla mücadelesine konu oldu Yangında balkondan atlayan kadını havada tuttu Yangında balkondan atlayan kadını havada tuttu Muğla'da ağıl ve minibüs yandı Muğla'da ağıl ve minibüs yandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel KEDİNİN DÜŞÜRDÜĞÜ YAVRU KARGAYI, YUVASINA İTFAİYE KOYDU - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement