Son dakika: Manisa'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 14 kişi yakalandı - Son Dakika

Son dakika: Manisa'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 14 kişi yakalandı

26.01.2022 16:14
Son dakika: Manisa'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 14 kişi yakalandı

Son dakika haberler: Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Alaşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından 8 ikamet ve 2 iş yeri adresine eş zamanlı düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 14 kişi yakalanırken satışa hazır çok sayıda uyuşturucu madde de ele geçirildi.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Alaşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından 8 ikamet ve 2 iş yeri adresine eş zamanlı düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 14 kişi yakalanırken satışa hazır çok sayıda uyuşturucu madde de ele geçirildi.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Alaşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri uyuşturucu satıcılarına geçit vermedi. Manisa'da bir çok başarılı operasyona imza atan ekipler uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik istihbarat çalışması sonrası Alaşehir'de 9 şahsa ait 8 ikamet ve 2 iş yeri adresinde eş zamanlı operasyon düzenledi.

Düzenlenen operasyonda 26,87 gram metamfetamin maddesi, 21,2 gram esrar maddesi, 13,59 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 4,99 gram Hint keneviri tohumu, 1 sentetik ecza, 3 adet ruhsatsız tüfek, 7 adet kartuş, 1 adet 7,65 mm ruhsatsız tabanca, 1 adet kuru sıkı tabanca, 4 adet 7,65 mm fişek, 1 adet bıçak, 4 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi.

Öte yandan operasyon kapsamında 14 şüpheli şahıs da yakalanarak gözaltına alındı. Emniyete götürülen şüphelilerin işlemlerine devam ediliyor. - MANİSA

YORUMLAR
500
Kütahya'da üzerlerinden uyuşturucu çıkan 3 kişi gözaltına alındı Kütahya'da üzerlerinden uyuşturucu çıkan 3 kişi gözaltına alındı Tekirdağ'da zehir tacirlerine operasyon: 4 gözaltı Tekirdağ'da zehir tacirlerine operasyon: 4 gözaltı Elazığ'da asayiş uygulamasında aranan 1 şahıs yakalandı Elazığ'da asayiş uygulamasında aranan 1 şahıs yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Son dakika: Manisa'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 14 kişi yakalandı - Son Dakika


Advertisement