Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR - Son Dakika

Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR

04.09.2020 21:41

Son dakika haberi: Afyonkarahisar'ın Sülümenli beldesinde yapımı tamamlanan jandarma karakolunun açılışı yapıldı.

Afyonkarahisar'ın Sülümenli beldesinde yapımı tamamlanan jandarma karakolunun açılışı yapıldı.

İl Jandarma Komutanlığı, İl Özel idaresi ve hayırsever iş insanlarının girişimleriyle yapılan karakolun açılışında konuşan Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, kanun ordusu olarak tanımlanan jandarmanın bölgede duyulan ihtiyacının tamamlandığını söyledi.

Karakolun devlet ve millet iş birliğinin en güzel örneği olduğunu dile getiren Boztepe, "Devlet-millet dayanışmasının en güzel örneklerinden birini teşkil ediyor bu karakol. Dolayısıyla bütün yükün devlete bırakılmadan vatandaşlarımızın da sahiplenmesi açısından örnek teşkil eden bu hizmet binamızın ilimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez de yaptığı teşekkür konuşmasında, Afyonkarahisarlı iş insanlarının, ordusunun ve güvenlik güçlerinin yanında olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından jandarma karakolunun açılış kurdelesi protokol tarafından kesildi.

Açılışa, Boztepe ile Çömez'in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Hava Meydan Komutanı Albay Özgür Büyüköztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ve karakolun yapımına destek veren hayırsever iş insanları katıldı.

Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR
Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR
Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR
Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika... Sülümenli jandarma karakolu açılışı yapıldı - AFYONKARAHİSAR - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı