Sonuçlar İnanılmaz | Asus AI Gürültü Engelleyici Mic Adaptör - Son Dakika

Sonuçlar İnanılmaz | Asus AI Gürültü Engelleyici Mic Adaptör

31.05.2021 16:59
Sonuçlar İnanılmaz | Asus AI Gürültü Engelleyici Mic Adaptör, System.String[]

Eğer evden çalışıyorsanız, Asus'un yapay zeka destekli gürültü engelleyici mikrofon adaptörüne ihtiyacınız olacak!

Bugün elimizde oldukça ilginç bir ürün var ve alacağınız sonuçlar inanılmaz! Bu video da anlatımdan daha çok deney yaptık.

Ekipmanlarımız;

- Asus yapay zeka destekli mikrofon adaptörü ve Saramonic blink 500 b2 kablosuz mikrofon.

Not: Senaryolarda ki sesler en yüksek seviyede kullanılmıştır!

Evet ses kalitesini birazcık bozuyor olabilir ama özellikle evden çalışanlar için harika bir ürün diyebilirim, fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.

İyi seyirler...

Sonuçlar İnanılmaz | Asus AI Gürültü Engelleyici Mic Adaptör

Kaynak: Tekmoloji

Son Dakika Teknoloji Sonuçlar İnanılmaz | Asus AI Gürültü Engelleyici Mic Adaptör - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bahçeli'den HDP binasına yapılan saldırıda öldürülen Deniz Poyraz için iddialı sözler: Terör örgütüne eleman devşiriyordu 11:29 Bahçeli'den HDP binasına yapılan saldırıda öldürülen Deniz Poyraz için iddialı sözler: Terör örgütüne eleman devşiriyordu İlk iş deneyiminde taciz edilen genç kız: Bahanelerle omuzlarımı okşuyordu 11:20 İlk iş deneyiminde taciz edilen genç kız: Bahanelerle omuzlarımı okşuyordu Eski koca dehşeti yine can aldı! 3 çocuğunun annesini sokak ortasında öldürüp, kendi kafasına sıktı 11:18 Eski koca dehşeti yine can aldı! 3 çocuğunun annesini sokak ortasında öldürüp, kendi kafasına sıktı
Halk TV'ye telefonla bağlanması Sezgin Baran Korkmaz'ın başını yaktı 10:55 Halk TV'ye telefonla bağlanması Sezgin Baran Korkmaz'ın başını yaktı Sulama kanalına atlayıp intihar eden gençten geriye, 10:46 Sulama kanalına atlayıp intihar eden gençten geriye, "Eşyalarımı almayın" notu kaldı HDP için süreç başladı! Parti kapanırsa, tekrardan açılması mümkün olmayacak 10:28 HDP için süreç başladı! Parti kapanırsa, tekrardan açılması mümkün olmayacak
Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı'ya Beşiktaş'ta devam etmeyeceğini söylemiş 10:09 Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı'ya Beşiktaş'ta devam etmeyeceğini söylemiş 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor! 10:07 1 Temmuz'dan itibaren tam normalleşmeye geçiliyor!
Advertisement