Sorgun Belediyespor'un Alanya Kampı Sona Erdi - Son Dakika

Sorgun Belediyespor'un Alanya Kampı Sona Erdi

12.01.2012 15:00
Sorgun Belediyespor'un Alanya Kampı Sona Erdi, System.String[]

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.grupta Yozgat'ı temsil eden Sorgun Belediyespor, Antalya'nın Alanya ilçesindeki 10 günlük devre arası kampını tamamlayarak Sorgun'a döndü.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. grupta Yozgat'ı temsil eden Sorgun Belediyespor, Antalya'nın Alanya ilçesindeki 10 günlük devre arası kampını tamamlayarak Sorgun'a döndü.

Sorgun Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Nihat Künbetli, Alanya'da yapılan kamp çalışmalarının oldukça yararlı geçtiğini bildirdi. Künbetli, kamp boyunca sadece bir hazırlık maçı oynadıklarını, Konaklı Belediyespor ile oynanan bu maçı da 2-1 kazandıklarını kaydetti.

Kamp süresince transfer çalışmalarını da sürdürdüklerini, bu arada bir çok oyuncu ile görüşme yapılmak üzere Sorgun'a davet edildiğini kaydeden Künbetli, şöyle devam etti:

"Takımımızın şu anda en az 4 transfere ihtiyacı var. İlk olarak santrafor mevkisine bir oyuncu transfer etmek istiyoruz. Çünkü her maçta 7-8 tane pozisyona giriyoruz ve bunları değerlendiremiyoruz. Bunun haricinde kanatlara ve orta sahaya da takviye yapmayı düşünüyoruz. Şu anda Sorgun'a davet edilen ve gelen 4-5 oyuncu var. Bunlarla cumartesi gününe kadar görüşülüp, anlaşmaya varılmaya çalışılacak. Ayrıca yurt dışından da bir siyahi futbolcu ile görüşmelerimiz sonuçlanmak üzere. Onun da bu gece Sorgun'da olacağını sanıyorum."

- YOZGAT

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sorgun Belediyespor'un Alanya Kampı Sona Erdi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar 00:43 Konya'daki katliama tepkiler çığ gibi büyüyor! Siyasilerden peş peşe açıklamalar Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok 23:17 Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu'dan Konya'da 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili ilk açıklama: Kürt-Türk meselesiyle alakası yok David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor 23:09 David Alaba'nın sözleşmesi sızdı! Real Madrid'e maliyeti 145 milyon euroyu buluyor
Konya'daki aile katliamının nedeninin 10 yıllık husumet olduğu ortaya çıktı 20:54 Konya'daki aile katliamının nedeninin 10 yıllık husumet olduğu ortaya çıktı Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliam evinden ilk görüntü! Cansız bedenler avluya dizilmiş 20:07 Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliam evinden ilk görüntü! Cansız bedenler avluya dizilmiş Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral için öldürmeye teşebbüsten 34 yıl hapsi istendi 18:40 Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral için öldürmeye teşebbüsten 34 yıl hapsi istendi
Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay'dan haber var 18:02 Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay'dan haber var Son Dakika: Topçu ve Füze Okulu'nu yakmaya çalışan zanlı, tutuklandı 17:14 Son Dakika: Topçu ve Füze Okulu'nu yakmaya çalışan zanlı, tutuklandı
Advertisement