Son Dakika Haberleri: Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz Kimdir?

Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz Kimdir?

2 ay önce

Yakın dostu Selin Ciğerci'nin nişanlısı Gökhan Çıra'yı beğendiği için dostlukları biten Kerimcan Durmaz kimdir? Ne iş yapar? Kaç yaşındadır?

Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz Kimdir?, System.String[]

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci'nin futbolcu nişanlısı Gökhan Çıra'yı beğendiği için dostlukları biten Kerimcan Durmaz kimdir?

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Kendine has ve eğlenceli tavırları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir'in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 23 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, DJ'lik yapmaktadır, ayrıca oldukça başarılı bir "Make- Up Artist"tir. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz'ın büyük hayali ise tasarımcı olmak.

Selin Ciğerci ile dostlukları biten Kerimcan, son zamanlarda sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile sık sık buluşarak paylaşım yapıyor.

Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci'nin Nişanlısından Hoşlandığı İçin Dostlukları Bitmiş


YORUMLAR


Ümit Karan, Birlikte Oto Galeri Açtığı Kardeşi Aykut Karan'ın İhanetine Uğradı Fuhuş İçin Buluştuğu Şahısları Elektro Şokla Gasp Eden Kadın Yakalandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan, Abdullah Gül'e Sert Eleştiri: Bu Harekete İhanet Etti